NÁKUPNÍ SLOVNÍK


14. 01. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 14. 01 . 2021!

O akci

První lekce z nákupní terminologie s Martinem Wiedermanem. S pomocí hostů Šárky Kalinové a Miroslava Kopeckého se podíváme, jak si kdo vykládá vybrané výrazy z nákupního slovníku, který vznikl v PROEBIZ. Tentokrát se podíváme na 3 vybrané pojmy.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 30min

Moderuje: Martin Wiederman + hosté: Miroslav Kopecký, Šárka Kalinová

Přednášející

Šárka Kalinová

Profesní a nákupní život začala velmi krásným zaměstnáním ve velkoobchodním světě knih, kde ještě jako elév přičichla k nákupu spíše okrajově. V dalším zaměstnání u společnosti Fuji Koyo, kde působila jako junior nákupčí, to pak byl již nákup se vším všudy. Již jako senior nákupčí a následně zástupce vedoucího pak strávila 7 let v nákupním oddělení společnosti Doosan Škoda Power se specializací na nákup investičních celků, což je velmi krásná a různorodá disciplína nákupu, kde se také poprvé setkala s e-aukcemi a začala je ve své profesi využívat. Na pozici vedoucí režijního a investičního nákupu ve strojírenské společnosti ŠMT působila sice krátce a i když se v současné chvíli od nákupního prostředí trochu odklonila, nezůstává daleko a aktivně spolupracuje s nákupem právě na investičních akcích. Aktuálně ji čeká nová výzva v QMS odvětví.

Miroslav Kopecký

Po vystudování Ekonomiky, managementu a obchodního podnikání na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích sbíral pracovní zkušenosti jako operativní nákupščí ve firmách jako Tormax nebo Horizon Fuel Cell. Od roku 2018 pracuje jako nákupčí ve společnosti Coca-Cola HBC CZ&SK a má zde za sebou projekty jako zavádění digitalizace nákupu marketingových materiálů nebo implementace digitalního tržiště Marketplace. Rád hledá nové životní výzvy nebo nápady a zlapšováky ke zjednodušení života.

Martin Wiederman

Jako zkušený matador, který se v oblasti nákupu a řízení pohyboval ve společnostech Magneton Kroměříž, ŽDB Viadrus, Vítkovice a Legios, tvrdí, že nákupní realita bývá někdy absurdní. Podle Martina Wiedermana se tak například klidně můžete soudit i s tím, s kým celé roky děláte většinu svých obchodů. Procesní řízení, operační management a nákup jako proces jsou jeho životními koníčky, takže není divu, že se o znalosti rád podělí formou publikační i lektorské činnosti.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Renáta Mecová
E-mail: mecova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 775 179 066

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top