Bezpieczne e-zamówienia


25. 02. 2021

online

Warsztaty odbędą się przez usługę Google Meets.

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 25. 02 . 2021!

O akci

Warsztaty online są przeznaczone zarówno dla aktywnych osób odpowiedzialnych za Zamówienia Publiczne, jak i nowych pracowników działów Zamówień Publicznych. Na warsztaty zapraszamy firmy i instytucje, które przygotowują przetargi w ramach Ustawy Pzp.

Program

czastemat
9:00 Powitanie uczestników.
9:15 Jak wygląda obecnie sytuacja na rynku Zamówień Publicznych w Polsce.
10:00 Prezentacja jak w prosty i skuteczny sposób przeprowadzić Zamówienie Publiczne w postaci elektronicznej.
11:00 Zakończenie, czas na dyskusje i pytania.

Warsztaty odbędzie się przez usługę Google Meets. Do uczestnictwa w warsztatach doradzamy użycie przeglądarki Google Chrome lub Mozilla Firefox. Po dokonanej rejestracji każdemu uczestnikowi wyślemy link z dostępem w wiadomości prywatnej.

Přednášející

Beata Gałuszka

Absolvovala Fakultu filologie na Slezské univerzitě v Katovicích a Ostravské univerzity v Ostravě. Profesní kariéru začala v Katovické firmě jako překladatel a poté získala zkušenosti v české pobočce mezinárodní logistické společnosti. V roce 2011 začala pracovat ve společnosti NAR marketing s.r.o. v polském týmu. Po sedmi měsících, byla jmenována obchodním konzultantem a trenérem. Od ledna 2012 pracuje na implementaci eAukčních řešení v mezinárodním obchodním týmu.

Piotr Krompiewski

Mezi zkušené bardy na veřejné zakázky a ostatní eTendry patří ve společnosti NAR marketing Piotr Krompiewski. Jakožto bývalý profesionální voják se vydal na misi v oblasti elektronizace v roce 2013. Nejprve se stal „styčným důstojníkem“ ve vývojovém týmu JOSEPHINE, který pracuje na přípravě zakázek ve veřejném sektoru. Od roku 2017 je duchem i srdcem polského obchodního týmu. Členem polské armády, kde dosáhl hodnosti velitele čety, byl takřka 11 let.

Ceník a kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Czechy

Back to Top