DNS – ako začať a inšpirácia z praxe


21. 01. 2021

on-line webinar

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 21. 01 . 2021!

O akci

Dynamické nákupné systémy (v kontexte zákona č. 345/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní v znení neskorších predpisov), pojem, ktorý čoraz viac počujeme okolo nás. Prečo sú také obľúbené? Prečo nahrádzajú rámcové dohody? Naozaj sú tak flexibilné a otvorené? V tomto webinári budeme debatovať a hľadať odpovede. Ukážeme Vám výhody, porovnáme s klasickou rámcovkou s opätovným otváraním a taktiež si ukážeme niektoré DNS, ktoré sa vyhlásili za posledného pol roka.

Odskočíme aj do prostredia e-katalógu. Kedy sa vytvárajú, ako sa doplňuje a prečo ho verejný obstarávatelia začínajú používať. A pretože budúcnosť má byť vždy ružová položíme si aj otázku: „Kam DNS smeruje?“.

Program

Štart: 9:00, dĺžka 60 + 15min (diskusia)


1) Zhodnotenie roka 2020 z pohľadu DNS

čo sa zmenilo / čo sa stalo dobrou praxou / čo sa osvedčilo a naopak / a trochu štatistiky

2) O princípoch DNS

otvorený systém / flexibilná doba trvania / zverejňovanie dokumentov / kategórie

3) Výhody a nevýhody

priestor pre konkurenciu / špecifikácia predmetu v rámci CPV pri vyhlasovaní výzvy/ skrátené lehoty

4) Trendy katalógy

prečo áno a prečo nie / sortiment / katalógy pri DNS na IKT

5) Ukážka a inšpirácia z praxe DNS za rok 2020


6) Diskusia

Přednášející

Martin Mikušec

Školitel systémů PROEBIZ pro Slovensko, který se po studiu andragogiky rozhodl přenést získané zkušenosti do vlastní práce. V prostředí elektronizace nákupních procesů je jako doma. Ročně zrealizuje desítky školení a zaškolil už stovky lidí. Taktéž se podílí na organizovaní dalších vzdělávacích akcí společnosti a aktivně se podílí i na samotné implementaci a vývoji systémů.

Kristina Kaplanová

Až na několik let, které pracovně strávila v zahraničí, patří mezi kmenové zaměstnance společnosti NAR marketing. Od roku 2000 se podílí na implementaci e-aukčního nástroje TENDERBOX PROEBIZ do prvních výrobních společností a institucí na Slovenském trhu a od roku 2013 také na vývoji, implementaci a zdokonalení systému JOSEPHINE, který se stal po státním systému EVO dvojkou na trhu. Elektronizaci má jako koníčka a posouvání hranic v e-procuremente bere vždy jako výzvu.

Ceník a kontakt

Vypijeme si spoločne kávu a namiesto osobného stretnutia sa pozdravíme u obrazoviek počítača. Webinár je zdarma. Vyplňte, prosím, len registráciu.

Kontakt:
Eva Lukianová
E-mail: lukianova@proebiz.com
GSM: +421 917 857 423

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top