Novela v praxi


20. 01. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 20. 01 . 2021!

O akci

Kdo je připraven, není překvapen. Praktický pohled na vše, co můžeme čekat od novely zákona o VZ. Diskuze mezi zadavatelem a spolutvůrcem novely. Každá změna lze brát jako krok správným směrem.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Peter Mikuláš, hosté: Katka Koláčková, Markéta Adámková

Přednášející

Markéta Adámková

Markéta je vedoucí legislativního oddělení odboru práva veřejných zakázek a koncesí Ministerstva pro místní rozvoj, kde se podílí na tvorbě celostátní koncepce veřejného zadávání, především pak na tvorbě legislativních návrhů. Podílela se na přípravě návrhu zákona o zadávání veřejných zakázek a stejně tak na návrhu technické novely zákona o zadávání veřejných zakázek, která je nyní projednávána Poslaneckou sněmovnou. Od roku 2012 se účastní jednání expertní skupiny pro veřejné zakázky a je také členkou rozkladové komise Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Pravidelně přednáší a publikuje v odborných časopisech.

Kateřina Koláčková

Svému poslání, které spočívá v mimořádně aktivní podpoře změn nákupního chování zadavatelů a zjednodušení a zrychlení nákupních procesů, se Kateřina Koláčková věnuje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. V oblasti elektronizace veřejných zakázek má rozhodně čím inspirovat. Vždyť od roku 2006 ve své společnosti Otidea proškolila více než 10 tisíc zadavatelů a úspěšně realizovala tendry převyšující hodnotu 5 miliard korun.

Peter Mikuláš

Do PROEBIZu nastoupil v roce 2010 jakožto čerstvý absolvent Slezské univerzity. Zabývá se implementací elektronických nástrojů v prostředí firem a institucí. Specializuje se na zefektivnění procesů, například tím, že do firemního nákupu i do veřejných zakázek zavádí elektronické katalogy.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top