Výběr lidí do nákupu


28. 01. 2021

online

Registrovat se

O akci

Jak vybírat a hledat lidi, jak sestavit, rozčlenit, vzdělávat a motivovat firemní nákupní tým. Pozváni k diskuzi přijali Jiří Šimonek - ředitel diagnostické firmy DAPs, Petr Kazík - prezident České manažerské asociace, Karel Jaroměřský - ředitel nákupu PBS a Jiří Róžański - ředitel nákupu Penta Hospital.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Milan Kaplan, host: Jiří Šimonek, Petr Kazík, Jiří Róžański, Karel Jaroměřský

Přednášející

Jiří Róžański

Z více než 10 let praxe v oblasti nákupu pracoval posledních 6 let ve skupině RWE na pozici Strategic Purchaser v týmu Core Comodity (oblast Měření a řídících systémů) a jako Procurement garant pro oblasti nákupních analýz. Nově zastává pozici Head of Central Procurement pro spoečnost Penta Hospitals. Je velkým příznivcem elektronizace nákupního procesu a eAukcí.

Jiří Šimonek

Jako zakladatel DAP Services řídil proces digitalizace diagnostiky a analýzy dat pro CA method, která je v současnosti základem hned několika produktů a aplikací. V oblasti HR byl zodpovědný za architekturu i obchodní řešení aplikace podporující veškeré HR Procesy. Od měření atmosféry v organizacích, přes modul zaměřený na efektivní nábor na základě komplexních osobnostních dat, po práci s reálnými i virtuálními týmy. Po 13 letech odešel z pozice výkonného ředitele společnosti, jako metodický expert se nyní věnuje kultivaci CA method.

Karel Jaroměřský

V současnosti pracuje na pozici manažera centrálního nákupu ve společnosti První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., kde je zodpovědný za fungování centrálního nákupu. Elektronické aukce využil jako jeden z prostředků centralizace nákupních procesů. S logistikou a nákupem má bohaté zkušenosti ze společnosti HESTEGO, a. s., kde působil na pozicích manažera logistiky a vedoucího strategického nákupu. „Elektrické aukce jsou jedním nástrojů, jak si ověřit tržní cenu a vede nákupčí k systémovému myšlení při tvorbě strategie výběrového řízení“.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top