Jak jsem to udělala já... a elektronizovala nákupní procesy


26. 01. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 26. 01 . 2021!

O akci

Inspirativní zkušenosti Hanky Suškové se zaváděním elektronizace tenderingu do různých firem. O jejích jednotlivých krocích a konkrétních situacích, které vznikaly jako součást nastavování změněného procesu. O tom, co bylo nebezpečné, co bylo dokonce špatně a co naopak přineslo až nečekaně pozitivní výsledek. O tom, jak je to skutečně s úsporou času, o datech na jednom místě a o reakci dodavatelů.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Lukáš Karcol, host: Hana Sušková

Přednášející

Hana Sušková

Referent nákupu, komoditní nákupčí i vedoucí nákupu. Všemi těmito pozicemi během kariéry prošla Hana Sušková, která je v současnosti ředitelkou nákupu ve firmě Al Invest Břidličná. Věřte, že ví hodně o vyjednávání s průmyslovými dodavateli, od kterých nakupovala pro firmy jako Škoda Vagonka, OKD, OKK Koksovny a Tatra Defence Vehicle. Právě proto se s námi ráda podělí o zkušenosti, strategie a triky, které se jí v praxi nejvíce osvědčily.

Lukáš Karcol

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Už osmým rokem působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top