SONDA: tentokrát o nákupním procesu


24. 02. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 24. 02 . 2021!

O akci

Tentokráte o nákupním procesu a jeho proměnách.

Pokrok a následná adaptace nových technologií a nástrojů považujeme za základní stavební kámen konkurenceschopnosti každé organizace. Elektronizace, automatizace robotizace jsou typickým příkladem pozvolně nastupujícího nového způsobu myšlení nejen v nákupu.

V tomto díle se pokusíme o nezávaznou analýzu nákupního procesu vícestupňovou optikou různých vývojových stádií nákupu a ukážeme si, jak se užívání e-nástrojů může promítat do zavedených nákupních procesů. V čem napomáhají a kdy je praktičtější zůstat nohama na zemi?

Pojďme společně hledat nejen slepé uličky virtuálního světa kybernetických možností, ale i osvědčené vývojové proudy integrace e-nástrojů v nákupu.

Program

O nákupu

1.0 / 2.0 / 3.0 / 4.0 / 5.0

O nákupním procesu

kde začíná a kde končí? proces, nástroje a znalosti

O nástrojích

pořídit si Ferrari na rodinné nákupy

Přednášející

Jan Jedlička

Průvodce všemi systémy PROEBIZ se zálibou přenášet kouzlo kolektivního know-how za pomoci triků a tipů z praxe při prezentacích. Své poslaní vidí v překonávání strachu při zavádění inovací a elektronických nástrojů do nákupních procesů v privátním i veřejném sektoru. Baví jej imaginovat vizi úspěchu a následně dohlížet na její zhmotnění.

Andrzej Kulbiński

Na podzim roku 2007 se stal členem mezinárodní skupiny jako zaměstnanec hotline systému PROEBIZ. Za tři a půl roku dosáhl na pozici specialistu na eAukce, kde v rámci asistenční podpory řeší nejsložitější eAukčné problémy ve firmách a institucích. Navíc je trenérem administrátorů, a nejslavnějším trenérem systému PROEBIZ.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top