O TENDRECH NA DOPRAVU


08. 04. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 08. 04 . 2021!

O akci

Webinář z cyklu Jak to dělám já... KORADO, a.s. využívá eAukce na dopravu již několik let a Žaneta Vebrová vás jimi provede od způsobu jejich nastavení, informování dopravců, přes administraci k výsledku. Můžete se jí zeptat na zkušenosti i reakce dopravců v soutěži, a samozřejmě na spokojenost s dodržováním smluvních podmínek. Naproti tomu v MSV Metal Studénka a.s. realizují na ad hoc přepravu jednotlivé poptávky a nabídky dopravních společností mají obratem. Jak jim tento způsob tendrování ušetřil čas? Jaké další výhody přinesl? Zeptáme se společně.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Lukáš Karcol + hosté: Žaneta Vebrová, vedoucí výběrových řízení, KORADO, a.s. a Martin Plachý, vedoucí nákupu a logistiky, MSV Metal Studénka a.s.

Přednášející

Žaneta Vebrová

Od roku 1997 pracuje ve společnosti KORADO, a.s. kde prošla finančním oddělením na pozici hlavní účetní a od roku 2012 se věnuje výběrovým řízením v nákupním týmu se zaměřením na služby a investice. Využívání elektronických nástrojů k vyjednávání či porovnávání dat je samozřejmostí. „Nákupní svět je tak krásně rozmanitý, že každý den netuším, čím novým mne opět může překvapit.“

Martin Plachý

Martin má letité zkušenosti z oblasti nákupu a logistiky. Už od roku 1997 pracuje pro velké firmy z oblasti železničního průmyslu. Zkušenosti sbíral například ve společnosti BONATRANS, kde se věnoval nákupu kooperací, služeb a investic nebo taky prodeji šrotu. V současné chvíli zastává pozici vedoucího nákupu a logistiky ve společnosti MSV Metal Studénka, která patří od února 2020 do skupiny Moravia Steel.

Lukáš Karcol

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Už osmým rokem působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top