Negocjacje po angielsku


27. 04. 2021

online

Registrovat se

O akci

Podstawowe e-narzędzia negocjacyjne. Zapytania ofertowe i procesy zakupowe z wykorzystaniem aukcji angielskiej odwróconej. Od czego zacząć i na co zwrócić uwagę przy doborze odpowiedniego narzędzia.

Program

czastemat
10:00 Powitanie uczestników.
10:05 Przedstawienie Rfx oraz aukcji ERMMA analiza działania, możliwości praktycznego zastosowania.
10:30 Przykłady zrealizowanych eAukcji.
10:50 Zakończenie, czas na dyskusje i pytania.

Przykłady zastosowania zapytań ofertowych oraz eAukcji angielskiej odwróconej w zakupach firmowych. Zapraszamy Dyrektorów, Kierowników i Specjalistów ds. Zakupów.

Přednášející

Beata Gałuszka

Absolvovala Fakultu filologie na Slezské univerzitě v Katovicích a Ostravské univerzity v Ostravě. Profesní kariéru začala v Katovické firmě jako překladatel a poté získala zkušenosti v české pobočce mezinárodní logistické společnosti. V roce 2011 začala pracovat ve společnosti NAR marketing s.r.o. v polském týmu. Po sedmi měsících, byla jmenována obchodním konzultantem a trenérem. Od ledna 2012 pracuje na implementaci eAukčních řešení v mezinárodním obchodním týmu.

Andrzej Kulbiński

Na podzim roku 2007 se stal členem mezinárodní skupiny jako zaměstnanec hotline systému PROEBIZ. Za tři a půl roku dosáhl na pozici specialistu na eAukce, kde v rámci asistenční podpory řeší nejsložitější eAukčné problémy ve firmách a institucích. Navíc je trenérem administrátorů, a nejslavnějším trenérem systému PROEBIZ.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top