Purchasing Strategy Creation


20. 04. 2021

online

Registrovat se

O akci

Today, purchasing roles and strategies are changing and expanding dramatically. The purchasing department has a unique position between the needs of all internal customers and the portfolio of external suppliers. Thanks to this, it is now possible to use this relationship to obtain new values required by corporate management such as innovation from the supplier, environmental policy or risk management and the benefits of new solutions to mitigate the risks we face.

Program

Moderated by: Jan Hirsh, guests: Jacek Jarmuszczak, Marcin Zborowski
Start: 15:00, lenght: 60 min


1) What does “purchasing strategy “mean?

2) On what basis is it created?

3) How do you involve your team? How do you motivate your team? How do you share the goals with the team?

Přednášející

Marcin Zborowski

S patnáctiletými zkušenostmi ve společnosti Signify (dříve Philips Lighting) se Marcin stále těší na cestě technologických změn, které mění a utvářejí celý osvětlovací průmysl. S nákupním dobrodružstvím začínal, když světu dominovaly Edisonovy žárovky, zářivky a kompaktní lampy. V současnosti vede skupinu specialistů, kteří řídí náklady na výrobky z osvětlovací elektroniky v rámci celého jejich krátkého životního cyklu. Před nástupem do společnosti Signify působil jako globální strategický nákupčí a poté jako manažer realizace projektů ve společnosti Philips Innovation Services. V této funkci vedl tým konstruktérů a montážního oddělení strojů a zařízení pro osvětlovací průmysl. Pokud jste v kanceláři nebo jdete po ulici a narazíte profesionální LED osvětlovací systémy značky Philips, existuje zde velká šance, že elektronika, která je v nich skrytá, má něco společného s Marcinovým nákupním týmem. Marcin rád sdílí své znalosti a zkušenosti a učí se od jiných odborníků z nákupního odvětví během nákupních konferencí, které je častým návštěvníkem.

Jacek Jarmuszczak

Praktik a zkušený manažer nákupu, expert ve vyjednáváních a stratég pro vytváření úspor na mezinárodních trzích. Svou profesní kariéru zahájil v polských společnostech FMCG, pro které vedl nákupní jednání s dodavateli z celého světa. Později jako vedoucí oddělení elektronického zadávání zakázek ve skupině Carlsberg řídil tým, který každoročně realizoval asi 600 výběrových řízení pro všechny továrny po celém světě. Jako Global Category Manager ve skupině Carlsberg vytvořil nákupní strategii a jednal s klíčovými dodavateli v nejnáročnější oblasti nákupu: IT, profesionální služby a vozový park, a to jako odborník v oblasti elektronických aukcí a systémů řízení elektronických zakázek. Má praktické zkušenosti s implementací a zlepšováním elektronických nástrojů podporujících oblast nákupu (hodnocení dodavatelů, správa smluv, vnitřní poptávka, elektronické aukce).

Jan Hirsch

Honza sbírá zkušenosti z mezinárodního nákupu a logistiky již od roku 1995. Vedl nákupní týmy v menších i větších společnostech jako např. Unipetrol nebo KUKA. Věnuje se projektům v procesním řízení, mapování a analýze, zlepšování procesů, předávání zkušeností, lektorské činnosti, překladům, vzdělávání v osobním rozvoji a také vlastnímu B2C projektu. V posledním jmenovaném spojuje svou oblibu v dobrém pivu a plnění tvůrčí touhy v grafice. Žije v malé vesničce v Krušných horách a nejraději se po nich prochází s partnerkou a se psem. Hraje na basu a zpívá v thrashmetalové kapele. Mimo jiné má také rád Pratchetovu Zeměplochu, její postavy a příběhy.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

The entry is a free of charge

Contact:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czech Republic

Back to Top