Tvorba nákupní strategie


20. 04. 2021

online

Registrovat se

O akci

V dnešní době se role a strategie nákupu mění a zásadním způsobem rozšiřuje. Nákupní oddělení má unikátní pozici mezi potřebami všech interních zákazníků a portfoliem externích dodavatelů. Díky tomu je nově možné využít tento vztah k získání nových hodnot vyžadovaných firemním vedením jako inovace ze strany dodavatele, environmentální politika či risk management a přínos nových řešení, jak zmírnit rizika, se kterými se setkáváme.

Program

Moderátor: Milan Kaplan, hosté: Tomáš Veit, Miloš Olejník
Start: 10:00, délka: 60 min


1) Co vlastně znamená "nákupní strategie"?

2) Na jakém základě se tvoří?

3) Jak zapojujeme tým? Jak jej motivujeme? Jak s ním sdílíme cíle?

Přednášející

Tomáš Veit

Tom vede nákupní tým v pivovarnické skupině Asahi, jehož cílem je trvalé přispění ke strategickému rozvoji Asahi Europe & International z hlediska úspor, inovací, risk managementu či environmentální udržitelnosti a to díky pokročilému category managementu, úzkého vztahu s dodavateli či interními zákazníky.

Miloš Olejník

Prezentuje své zkušenosti dvacetileté praxe v nákupu nadnárodních firem, jako jsou IKEA, MAKRO, INNOGY a z dalších společností. Dnes pracuje na pozici EU Category Manager. Je velkým propagátorem elektronického nákupu a dalších moderních nástrojů efektivního nakupování, stejně jako maximální transparentnosti v procesu výběrových řízení.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top