AUKČNÍ SPECIALISTÉ


14. 04. 2021

online

Registrovat se

O akci

O tenderingu a benefitech aukcí. Co aukci předchází, kde TO začíná a čím končí. Jaká je jejich úloha v nákupním procesu. Jak často je dobré srovnávat dodavatele a jejich nabídky? Proč je najednou jednoduché vložit do výběrového řízení některý aukčních typů. Jaké typy aukcí se v tendrech objevují nejčastěji a proč. Je výhodné je střídat? Je velký rozdíl v jejich výsledku?

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 45 – 60 minut

Moderuje: Milan Kaplan, hosté: Slavomír Madeja, Anna Brezová, Martin Kapler

Zkušenosti lidí z nákupu, kteří používají aukce skoro dvacet let, co se za tu dobu změnilo, co je jednodušší, co naopak horší. Jaké je to ve srovnání s těmi, kteří nasazují elektronické nástroje v posledních letech? Mají to snazší? Jaké praktické zkušenosti jdou přenést a sdílet s ostatními nákupními týmy?

Přednášející

Martin Kapler

V oblasti nákupu působí od roku 2008. Pracoval pro společnosti, jakými jsou Eiffage Polska Budownictwo SA, Eiffage Construction ČR, ArcelorMittal Ostrava & ArcelorMittal Polska. V současné době je manažerem nákupu materiálu a služeb ve společnosti Kofola ČeskoSlovensko, včetně dceřiných společností HOOP Polska či UGO. Ve všech předchozích zaměstnáních bylo zavedení e-aukcí a e-poptávek jedním ze základních kroků ke zvýšení efektivity nákupu a zároveň zvýšení transparentnosti. Největší výzvou pro něj byla a stále je implementace elektronických nástrojů v oblasti nákupu stavebních prací a technologií.

Anna Brezová

Anna Brezová vystudovala strojírenskou fakultu na Technické univerzitě v Košicích. Pracovala jako manažer kvality v jedné z největších stavebních firem na Slovensku, kde zavedla systémy řízeni podle norem ISO 9002, ISO 140001 a OHSAS 18000. V té době to byla první stavební společnost, která získala certifikáty. Od roku 2005 pracuje ve Východoslovenské energetice a.s. na odboru nákup, kde podstatně přispěla k elektronizaci výběrových řízení. Nyní zastává pozici strategického nákupce.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top