UNIVERSITY AND PROCUREMENT CATALOG


27. 04. 2021

online

Registrovat se

O akci

The largest Slovakian university has decided to simplify and streamline its procurement taking into account the on public procurement aiming at faster and more effective purchasing. To what extent can it meet similar requirements for launching a procurement catalog for about 3,000 internal users?

Program

Start: 13:00
lenght: 60 min

Moderate by: Ivana Ondruchová + guests: Martin Dufala and Barbora Gregová UNIBA, Naďa Voráčová MUNI

  • a. Defining the goal of why UNIBA wanted to use the internal procurement catalog
  • b. Implementation procedure plus or minus month after month
  • c. What problems had arisen; what issues had to be resolved in the process?
  • d. To what extent does the result after the first seven months corresponds with the set goal?
  • e. Recommendations for future users of "internal e-shops"

Přednášející

Barbora Gregová

Absolvovala Fakultu elektrotechniky a informatiky na Slovenské technické univerzitě v Bratislavě, během které začala pracovat v call centru na Univerzitě Komenského v Bratislavě jako technická podpora. Následně se stala správcem několika celouniverzitních aplikací pro desítky tisíc uživatelů. Od roku 2020 je správcem systému Marquet firmy PROEBIZ.

Naďa Voráčová

Byla u toho, když na Masarykově univerzitě v Brně v roce 2010 přecházeli na elektronické zadávání veřejných zakázek a zaváděli dynamické nákupní systémy. Dnes je Naďa Voráčová manažerkou veřejných zakázek na univerzitním rektorátu, kde vyhledává nová řešení. V posledních letech pracovala na doplnění DNS o smlouvy s rámcovým prvkem, dále na soutěžích pomocí elektronických katalogů či na zavedení interního e-shopu pro kompletní elektronizaci centrálních nákupů.

Martin Dufala

Absolvent Právnické fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě. Veřejným zakázkám se věnuje od roku 2013, začal na "eurofondových" zakázkách pro příjemce NFP (nevratný finanční příspěvek). Od roku 2019 působí jako vedoucí Oddělení centrálního řízení zakázek Univerzity Komenského v Bratislavě, která je největší univerzitou na Slovensku. Ve volném čase rád jezdí na kole a vyhlašuje zakázky v DNS.

Ivana Ondruchová

Specialistka, která hledí na problematiku eAukcí ve firemním a veřejném nákupu optikou odborného administrátora a lektora. Významnou část zkušeností získala Ivana Ondruchová ve společnosti NAR marketing, kde formou asistenční podpory pomáhá klientům projektu PROEBIZ s nejsložitějšími eAukčními případy.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

The event is free of entry.

Contact:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czech Republic

Back to Top