AUKČNÍ SPECIALISTÉ


13. 05. 2021

online

Registrovat se

O akci

Aukční specialisté je stream, při kterém jednou měsíčně úspěšní uživatelé aukcí sdílí své zkušenosti s tímto nástrojem a s celkovou elektronizací tenderingu. Ve čtyřiceti minutách zazní názory dvou nákupních manažerů a jejich pohledy na to kdy a jestli použít aukce, případně jaký typ, a jak to je ve skutečnosti s jejich úspěšností.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 40 minut

Moderuje: Milan Kaplan, hosté: Hana Sušková, AL INVEST, Žaneta Vebrová, KORADO, Martin Kapler, Kofola

  • 1) Aukce v procesech tenderingu
  • 2) Zkušenosti s různými typy aukcí
  • 3) Aukce a dodavatelé
  • 4) K jakým nákupům se aukce hodí
  • 5) Kolik je potřeba času ke zvládnutí práce s aukcemi

Přednášející

Martin Kapler

V oblasti nákupu působí od roku 2008. Pracoval pro společnosti, jakými jsou Eiffage Polska Budownictwo SA, Eiffage Construction ČR, ArcelorMittal Ostrava & ArcelorMittal Polska. V současné době je manažerem nákupu materiálu a služeb ve společnosti Kofola ČeskoSlovensko, včetně dceřiných společností HOOP Polska či UGO. Ve všech předchozích zaměstnáních bylo zavedení e-aukcí a e-poptávek jedním ze základních kroků ke zvýšení efektivity nákupu a zároveň zvýšení transparentnosti. Největší výzvou pro něj byla a stále je implementace elektronických nástrojů v oblasti nákupu stavebních prací a technologií.

Žaneta Vebrová

Od roku 1997 pracuje ve společnosti KORADO, a.s. kde prošla finančním oddělením na pozici hlavní účetní a od roku 2012 se věnuje výběrovým řízením v nákupním týmu se zaměřením na služby a investice. Využívání elektronických nástrojů k vyjednávání či porovnávání dat je samozřejmostí. „Nákupní svět je tak krásně rozmanitý, že každý den netuším, čím novým mne opět může překvapit.“

Hana Sušková

Referent nákupu, komoditní nákupčí i vedoucí nákupu. Všemi těmito pozicemi během kariéry prošla Hana Sušková, která je v současnosti ředitelkou nákupu ve firmě Al Invest Břidličná. Věřte, že ví hodně o vyjednávání s průmyslovými dodavateli, od kterých nakupovala pro firmy jako Škoda Vagonka, OKD, OKK Koksovny a Tatra Defence Vehicle. Právě proto se s námi ráda podělí o zkušenosti, strategie a triky, které se jí v praxi nejvíce osvědčily.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top