SONDA: tentokrát o méně známých ERMMA tendrech


27. 05. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 27. 05 . 2021!

O akci

Tentokráte o méně známých, přesto však užívaných atypických e-tendrech.

Elektronické nástroje v nákupu kopírují zaběhnuté zvyklosti při vyjednávání s dodavateli a navíc, přináší nové možnosti efektivního využití. Společně si projdeme méně známé možnosti využití ERMMA k dalším způsobům vyjednávání o dodavatelských podmínkách a pokusíme se tak využít potenciál e-tendrů na maximum.

Předmětem zkoumání SONDY budou Brazzil a Yankee kapacitní eAukce, Traffic-light aukce a další příklady méně známých soutěží…

Program

TRAFFIC-LIGHT

LMS (RUSSIAN)

BRAZZIL

YANKEE

Přednášející

Jan Jedlička

Průvodce všemi systémy PROEBIZ se zálibou přenášet kouzlo kolektivního know-how za pomoci triků a tipů z praxe při prezentacích. Své poslaní vidí v překonávání strachu při zavádění inovací a elektronických nástrojů do nákupních procesů v privátním i veřejném sektoru. Baví jej imaginovat vizi úspěchu a následně dohlížet na její zhmotnění.

Andrzej Kulbiński

Na podzim roku 2007 se stal členem mezinárodní skupiny jako zaměstnanec hotline systému PROEBIZ. Za tři a půl roku dosáhl na pozici specialistu na eAukce, kde v rámci asistenční podpory řeší nejsložitější eAukčné problémy ve firmách a institucích. Navíc je trenérem administrátorů, a nejslavnějším trenérem systému PROEBIZ.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top