PROCUREMENT DICTIONARY vol.3


18. 05. 2021

online

Registrovat se

O akci

The dictionary we are going to present is different from all those already published as it primarily builds on practice and experience of the experts in procurement field. It unifies the terminology and interpretation of individual terms that are supplemented by specific experiences and approaches of many professionals, who are representing many disciplines across Europe, multiplying its added value.

Program

Moderated by: Jan Hirsh
Guests: Szymon Tochowicz and Florian Ehrlich Start: 10:00, lenght: 30 min

Přednášející

Szymon Tochowicz

Je leteckým inženýrem, který získal mimořádné nákupní zkušenosti nejen v leteckém, ale i v automobilovém a námořním průmyslu. Szymon Tochowicz ve firmách jako Rolls-Royce či Delphi řídil nákupní týmy na evropské i světové úrovni. Nyní vede společnost Eveneum, kde se specializuje na vývoj a implementaci nákupních strategií podporujících digitální transformaci jejich klientů. Vášnivě propaguje cirkulární ekonomiku a „Human-to-Human“ prvek v obchodních vztazích.

Jan Hirsch

Honza sbírá zkušenosti z mezinárodního nákupu a logistiky již od roku 1995. Vedl nákupní týmy v menších i větších společnostech jako např. Unipetrol nebo KUKA. Věnuje se projektům v procesním řízení, mapování a analýze, zlepšování procesů, předávání zkušeností, lektorské činnosti, překladům, vzdělávání v osobním rozvoji a také vlastnímu B2C projektu. V posledním jmenovaném spojuje svou oblibu v dobrém pivu a plnění tvůrčí touhy v grafice. Žije v malé vesničce v Krušných horách a nejraději se po nich prochází s partnerkou a se psem. Hraje na basu a zpívá v thrashmetalové kapele. Mimo jiné má také rád Pratchetovu Zeměplochu, její postavy a příběhy.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

The entry is free of charge

Contact:
Renáta Mecová
E-mail: mecova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 775 179 066

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czech Republic

Back to Top