Kurz Digitální nákupní tým, modul 1: ŘÍZENÍ NÁKUPU A NÁKUPNÍ PROCES


24. 09. 2021 - 25. 09. 2021

Ostrava

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 24. 09 . 2021!

O akci

Strategický pohled na nákupní oddělení, jeho roli a umístění v rámci společnosti. V bloku se seznámíte s charakteristickými aspekty celého end-2-end procesu, se způsobem jak to všechno díky moderním technologiím měřit a analyzovat, jak využít potenciálu profesních sociálních sítí a jak vybudovat moderní a plně kvalifikovaný nákupní tým.

Technologie nezastavitelně mění svět nákupu, ale stěžejní úloha zůstává stejná. Včasné zajišťování všech potřeb společnosti, v definované kvalitě a za co nejvýhodnějších podmínek. Když pochopíte tyto potřeby, můžete nastavit individuální komoditní strategie, které určují následný nákupní plán.

Nástroje: GEP, Coupa

Program

  • Nákupní proces a jeho hlavní procesní kroky. Strategický, operativní a transakční charakter nákupních aktivit.
  • 6P – People (lidé), Process (proces), Physical tools (nákupní systémy) Projects (nákupní projekty), Performance (výkon), Partnership (vztah s interními zákazníky a externími dodavateli).
  • Nákupní tým, jeho struktura a motivace – zajištění category managementu, risk managementu, podporu inovací či přispění ke snížení environmentální stopy firmy.
  • Nákupní analýzy a přidaná hodnota strategického nákupu.
  • Využití profesních sociálních sítí v nákupu.

Přednášející

Tomáš Veit

Tom vede nákupní tým v pivovarnické skupině Asahi, jehož cílem je trvalé přispění ke strategickému rozvoji Asahi Europe & International z hlediska úspor, inovací, risk managementu či environmentální udržitelnosti a to díky pokročilému category managementu, úzkého vztahu s dodavateli či interními zákazníky.

Jiří Róžański

Zkušený nákupní manažer s více než 15 lety praxe na různých pozicích v Procurementu, se zkušenostmi v oblasti služeb, výrobních i obchodních odvětví. Momentálně působí ve společnosti Penta Hospitals International jako Head of Procurement, kde zastřešuje nákupy pro 36 nemocnic a síť poliklinik na Slovensku, v Česku a Polsku. Momentálně také nákupů při výstavbě Nemocnice nové generace v Bratislavě. Mezi jeho hlavní úlohy patří rozvoj strategické úlohy Procurementu, maximalizace nákupních synergií a pokračování v elektronizaci nákupních procesů. Je velkým fanouškem přímých, jednoduchých a efektivních řešení, která přinášejí hodnotu.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Filip Saska

Filip vystudoval inženýrský obor Informační Systémy a Technologie, a to na VŠE v Praze. Po studiích pracoval jako Integrační Architekt v České Pojišťovně, Buyer Integrator v SAP Ariba a dále jako Integrační Architekt pro konzultační společnost. Momentálně působí jako manažer ve společnosti Deloitte Advisory pro Střední Evropu, kde je součástí týmu Supply Chain & Network Operations Procurement Technology. Jeho misí je umožnění digitální transformace nákupních procesů skrze integraci zapojených systémů. V rámci své role vede Filip integraci nákupních řešení, zpravidla pro mezinárodní firmy, aktivní především ve farmaceutickém, IT, logistickém a ropném průmyslu. Volný čas tráví rád sportováním, například gymnastikou, či cestováním.

Kumar Anubhav

Anubhav Kumar v současnosti zastává pozici Solution Design Manager ve společnosti GEP. Má bohaté zkušenosti s navrhováním a poskytováním konceptů a ukázek systémů potencionálním zákazníkům na míru tak, aby splňovali jejich specifické potřeby a kritéria. Mezi další z jeho kompetencí patří objasňování klíčových faktorů příležitostí a následné doporučení řešení, která pomohou společnostem digitálně transformovat jejich nákupní procesy tak, aby plnily nastavené cíle.

Adam Jasinski

Adam je ředitelem společnosti GEP v Praze, kde je zodpovědný za oblasti strategického a operativního nákupu a provozní dokonalosti. Má bohaté odborné znalosti nepřímých kategorií a pracoval ve více průmyslových odvětvích, včetně IT, bankovnictví, telekomunikací, zdravotnictví, chemie a zpracování potravin. S více než 20 lety zkušeností v různých oblastech nákupu Adam implementoval, stabilizoval a vedl několik globálních a regionálních poradenských a outsourcingových zakázek pro vedoucí subjekty na trhu. Před příchodem do GEP pracoval 5 let ve společnosti Accenture ve Varšavě, kde vedl globální otsourcingové zakázky z oblastí správy kategorií, podpory získávání zdrojů a provozních zakázek. Vystudoval Wroclawskou ekonomickou univerzitu. Hovoří anglicky, německy a polsky.

Tommaso Susini

Tommaso je profesionál s více než desetiletou praxí v oblasti spend managementu a transformace podnikání a bohatými zkušenostmi s implementací řešení pro velké světové společnosti v mnoha odvětvích. Během působení v oboru se Tommaso podílel na růstu regionu EMEA pro společnost Coupa, což mělo přímý dopad na prodej služeb, strategii umístění produktů, navázání partnerství a získávání nových zákazníků. Nyní působí v roli podpory prodeje pro podnikové příležitosti v severní Evropě a Beneluxu, pomáhá klientům i potenciálním zákazníkům identifikovat bolestivé místa firemních procesů a definuje budoucí provozní modely pomocí platformy BSM společnosti Coupa.

Jan Kyselý

Marketingový expert a konzultant se zaměřením na nové technologie, sociální sítě, moderní přístupy v B2B prodeji a marketingu. Autor knihy Social Selling a co-founder společnosti FUTURE SALES solutions, která prostřednictvím vzdělání, digitálních dat a online nástrojů otevírá firmám na LinkedIn nové obchodní příležitosti. Organizuje také velký oborový online event, konferenci Future Summit.

Ceník a kontakt

Tento vzdělávací modul je součástí semestrálního kurzu Digitální nákupní tým. Více informací o celém kurzu včetně ceny a registrace najdete na webu:

PROCUREMENT BOARD ACADEMY >>

Kontakt:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE