Kurz Digitální nákupní tým, modul 4: PLÁN NÁKUPU


05. 11. 2021 - 06. 11. 2021

Ostrava

O akci

Naučte se zakládat projekty a osvojte si tuto činnost na konkrétní praktické ukázce, seznamte se s plánováním nákupních aktivit na sledovaná období, controllingem, jejich vyhodnocováním a využitím výsledků pro další plánování.

Zásadní je správně evidovat nákupní požadavek od okamžiku jeho vzniku, přes jeho realizaci až po kalkulaci benefitů získaných nákupním oddělením při realizaci nákupního projektu. Plán nákupu slouží jako nástroj plánování kapacity nákupu v určitém období, ale zároveň může být použit například jako základ pro nastavení cílů nákupního týmu pro daný rok. Vhodným využitím nákupního týmu potom získáte možnost prioritizace, zvýšení transparentnosti práce celého týmu včetně zviditelnění práce na projektech mezi nákupem a interním zákazníkem a zároveň ideální nástroj na plánování výkonu práce jednotlivých členů nákupního týmu.

Nástroje:
GEP SMART, IFS, Ivalua, Jaggaer, Oracle, SAP/Ariba, SAP S/4HANA, ZYCUS

Program

  • Cíle nákupního oddělení a jejich prioritizace.
  • Evidence nákupních požadavků a zapojení nákupního týmu.
  • Nákupní plán, jeho přínos pro firmu a nákupní oddělení.
  • Možnosti elektronizace nákupního plánu v dnešních podmínkách.

Přednášející

Jan Hirsch

Jan sbírá zkušenosti z mezinárodního nákupu a logistiky již od roku 1995. Vedl nákupní týmy v menších i větších společnostech jako např. Unipetrol, KUKA a BLANCO. Věnuje se projektům v procesním řízení, mapování a analýze, zlepšování procesů, předávání zkušeností, lektorské činnosti, překladům, vzdělávání v osobním rozvoji a také vlastnímu B2C projektu. V posledním jmenovaném spojuje svou oblibu v dobrém pivu a plnění tvůrčí touhy v grafice. Žije v malé vesničce v Krušných horách a nejraději se po nich prochází s partnerkou a se psem. Hraje na basu a zpívá v thrashmetalové kapele. Mimo jiné má také rád Pratchetovu Zeměplochu, její postavy a příběhy.

Ceník a kontakt

Tento vzdělávací modul je součástí semestrálního kurzu Digitální nákupní tým. Více informací o celém kurzu včetně ceny a registrace najdete na webu:

PROCUREMENT BOARD ACADEMY >>

Kontakt:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top