Kurz Digitální nákupní tým, modul 5: VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ


26. 11. 2021 - 27. 11. 2021

Ostrava

O akci

Zjistěte, jak nejlépe realizovat, vést a vyhodnocovat tendr, seznamte se s variabilitou elektronického tendru i možnostmi, jak na základní část tendru navázat elektronickou aukcí a negociaci o konečné ceně a dalších podmínkách dodání tak přenést na kvalifikované dodavatele a jejich možnosti.

Jedná se o klíčovou část nákupního procesu. Existují jasná pravidla a postupy pro získání informace, ceny nebo kompletní nabídky od dodavatele včetně související dokumentace. Využitím moderních nástrojů zjednodušíte práci všech zapojených stran a zároveň zvýšíte rychlost celého procesu, od důležité interní přípravy, tzv. demand managementu, a optimalizace popisu potřeby společnosti, až po úspěšné ukončení kontraktační fáze. Na praktických ukázkách vybraných digitálních systémů zjistíte, jak elektronizace změnila pohled na dodavatelsko-odběratelské vztahy a rozšířila možnosti konečných vyjednávání.

Nástroje:
GEP SMART, IFS, Ivalua, Jaggaer, MERCATEO, Oracle, SAP/Ariba, TENDERBOX

Program

  • Kroky výběrového řízení.
  • Specifikace potřeby interního zákazníka - demand management.
  • Hodnotící matice a dokumentace výběrového řízení.
  • Typy poptávkových řízení, tzv. RFx (Request for Information, Price or Quotation), elektronický tendr versus konvenční.

Přednášející

Jiří Róžański

Zkušený nákupní manažer s více než 15 lety praxe na různých pozicích v Procurementu, se zkušenostmi v oblasti služeb, výrobních i obchodních odvětví. Momentálně působí ve společnosti Penta Hospitals International jako Head of Procurement, kde zastřešuje nákupy pro 36 nemocnic a síť poliklinik na Slovensku, v Česku a Polsku. Momentálně také nákupů při výstavbě Nemocnice nové generace v Bratislavě. Mezi jeho hlavní úlohy patří rozvoj strategické úlohy Procurementu, maximalizace nákupních synergií a pokračování v elektronizaci nákupních procesů. Je velkým fanouškem přímých, jednoduchých a efektivních řešení, která přinášejí hodnotu.

Martin Repko

Martin vystudoval strojnickou fakultu slovenské technické univerzity v Bratislavě. Pracovní zkušenosti sbíral coby obchodní a projektový manažer ve stavebnictví a energetice. Od roku 2014 působí ve společnosti NAFTA, kde zastává funkci senior specialisty nákupu.

Ceník a kontakt

Tento vzdělávací modul je součástí semestrálního kurzu Digitální nákupní tým. Více informací o celém kurzu včetně ceny a registrace najdete na webu:

PROCUREMENT BOARD ACADEMY >>

_Kontakt:__
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top