Kurz Digitální nákupní tým, modul 7: PROCES UZAVÍRÁNÍ SMLUV (contract-management)


07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

Ostrava

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 07. 01 . 2022!

O akci

Contract management

Ucelený přehled o smluvních procesech a formálních a právních náležitostech běžících na pozadí celého nákupního procesu organizace. Naučte se správně rozdělovat, formulovat a strukturovat zásadní dokumenty a uvědomte si jejich informační propojenost.

Evidence veškeré smluvní dokumentace v elektronických nástrojích je dnes pro přehlednost nezbytná. Větší míra elektronizace (kupní smlouvy, dodatky a jiné speciální dokumenty, aj.) potom umožňuje vytváření flexibilních vzorů, vyšší stupeň standardizace a systémové zpracování smluv. Díky tomu radikálně zkrátíte čas potřebný na přípravu dokumentů a během okamžiku dohledáte de facto jakékoliv potřebné informace a jejich vzájemné souvislosti. Praktická ukázka bude v CMS modulech běžně využívaných softwarů.

Nástroje:
GEP, Ivalua

Program

  • Možnosti využívání elektronických nástrojů k řízení agendy spojené s nákupem v organizaci.
  • Nezbytné právní povědomí, jak řídit kontrakty a jejich schvalování v elektronických systémech.
  • Práce s šablonami ke smlouvám.
  • Využití sémantické analýzy za pomoci umělé inteligence – na jaká klíčová slova v textu být ostražití a proč, jaké jsou výhody elektronického podpisu, a jak si z archivu kontraktů udělat užitečného pomocníka.
  • NDA, ePodpis, daňová plnění, Core-tent dokument.
  • Archivace a reporting.

Přednášející

Pavel Hrnčíř

Specialista s bohatými zkušenostmi s nákupem v bankovnictví nebo automotive, aktuálně na pozici Head of Vendor Management v Equa bank a. s. V Komerční bance pracoval v nákupu ICT a projektů i pro dceřiné společnosti, nyní má na starosti veškeré dodavatelské vztahy. Rád pracuje na složitých případech se strategickým přínosem pro zadavatele, často v oblasti ICT a služeb. V poslední době věnuje hodně času rozvoji a edukaci lidí v nákupu.

Michal Kristiňák

Právník, který má bohaté profesní zkušenosti z oblasti nákupu a logistiky. Stál u rozvoje nákupních a právních týmů energetických a gastronomických společností jako je například Medusa Group, kde díky elektronizaci a centralizaci nákupu dosáhli výrazných úspor. V současnosti pracuje na pozici Cluster Procurement Manager ve společnosti Amazon Fulfillment Slovakia.

Piotr Borowiec

Piotr se může pochlubit více než osmi lety odborných zkušeností se zaváděním IT systémů pro zefektivnění strategických a provozních nákupních procesů (systémy jako Ivalua Buyer, NextBuy, easyRFX). V současné době koordinuje týmy odpovědné za implementaci systému Ivalua Buyer na evropském a asijském trhu. Má bohaté zkušenosti z oblasti snižování nákladů v rámci kategorií v nákupu.

Ceník a kontakt

Tento vzdělávací modul je součástí semestrálního kurzu Digitální nákupní tým. Více informací o celém kurzu včetně ceny a registrace najdete na webu:

PROCUREMENT BOARD ACADEMY >>

Kontakt:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE