Kurz Digitální nákupní tým, modul 7: PROCES UZAVÍRÁNÍ SMLUV, TZV. CONTRACT MANAGEMENT


07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

Ostrava

O akci

Ucelený přehled o smluvních procesech a formálních a právních náležitostech běžících na pozadí celého nákupního procesu organizace. Naučte se správně rozdělovat, formulovat a strukturovat zásadní dokumenty a uvědomte si jejich informační propojenost.

Evidence veškeré smluvní dokumentace v elektronických nástrojích je dnes pro přehlednost nezbytná. Větší míra elektronizace (kupní smlouvy, dodatky a jiné speciální dokumenty, aj.) potom umožňuje vytváření flexibilních vzorů, vyšší stupeň standardizace a systémové zpracování smluv. Díky tomu radikálně zkrátíte čas potřebný na přípravu dokumentů a během okamžiku dohledáte de facto jakékoliv potřebné informace a jejich vzájemné souvislosti. Praktická ukázka bude v CMS modulech běžně využívaných softwarů.

Nástroje:
GEP SMART, Oracle, SAP/Ariba, ZYCUS

Program

  • Možnosti využívání elektronických nástrojů k řízení agendy spojené s nákupem v organizaci.
  • Nezbytné právní povědomí, jak řídit kontrakty a jejich schvalování v elektronických systémech.
  • Práce s šablonami ke smlouvám.
  • Využití sémantické analýzy za pomoci umělé inteligence – na jaká klíčová slova v textu být ostražití a proč, jaké jsou výhody elektronického podpisu, a jak si z archivu kontraktů udělat užitečného pomocníka.
  • NDA, ePodpis, daňová plnění, Core-tent dokument.
  • Archivace a reporting.

Přednášející

Michal Kristiňák

Právník, který má bohaté profesní zkušenosti z oblasti nákupu a logistiky. Stál u rozvoje nákupních a právních týmů energetických a gastronomických společností jako je například Medusa Group, kde díky elektronizaci a centralizaci nákupu dosáhli výrazných úspor. V současnosti pracuje na pozici Cluster Procurement Manager ve společnosti Amazon Fulfillment Slovakia.

Pavel Hrnčíř

Specialista s bohatými zkušenostmi s nákupem v bankovnictví nebo automotive, aktuálně na pozici Head of Vendor Management v Equa bank a. s. V Komerční bance pracoval v nákupu ICT a projektů i pro dceřiné společnosti, nyní má na starosti veškeré dodavatelské vztahy. Rád pracuje na složitých případech se strategickým přínosem pro zadavatele, často v oblasti ICT a služeb. V poslední době věnuje hodně času rozvoji a edukaci lidí v nákupu.

Ceník a kontakt

Tento vzdělávací modul je součástí semestrálního kurzu Digitální nákupní tým. Více informací o celém kurzu včetně ceny a registrace najdete na webu:

PROCUREMENT BOARD ACADEMY >>

Kontakt:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top