Kurz Digitální nákupní tým, modul 10: PROCES SCHVALOVÁNÍ


18. 02. 2022 - 19. 02. 2022

Ostrava

O akci

Naučte se logicky schematizovat všechny schvalovací procesy organizace spojené s činností nákupu od schvalování vstupních dat o dodavatelích a materiálu až po sofistikované schvalovací matice.

Strukturované schvalování na jednotlivých úrovních procesu přináší vyšší kvalitu vstupů a zároveň zajistí zapojení lidí mimo nákupní tým do celkového procesu a jeho výstupu. Je to jeden z kroků integrace nákupního týmu v rámci fungování celé firmy. Celá oblast schvalovacích procesů je ideálním prostorem pro další zjednodušování a díky využití možností pokročilé automatizace rapidně zrychlíte celý proces. Nalezení správné a vyvážené hranice pro zavedení nebo zrušení schvalování nebo jeho kroků je jeden z klíčových úkolů nákupu. Praktickou ukázku schvalovacích procesů uvidíte pro Source-To-Contract, tendrovací proces i v rámci Purchase-To-Pay.

Nástroje:
GEP SMART, SAP/Ariba, WORKFLOW

Program

  • Možnosti schvalování včetně jeho struktury a jednotlivých kroků v rámci end-to-end nákupního procesu.
  • Základní pravidla, výhody a přínosy schvalovací matice.
  • Praktické použití v denním životě včetně možných úskalí.

Přednášející

Miloš Olejník

Prezentuje své zkušenosti dvacetileté praxe v nákupu nadnárodních firem, jako jsou IKEA, MAKRO, INNOGY a z dalších společností. Dnes pracuje na pozici EU Category Manager. Je velkým propagátorem elektronického nákupu a dalších moderních nástrojů efektivního nakupování, stejně jako maximální transparentnosti v procesu výběrových řízení.

Ceník a kontakt

Tento vzdělávací modul je součástí semestrálního kurzu Digitální nákupní tým. Více informací o celém kurzu včetně ceny a registrace najdete na webu:

PROCUREMENT BOARD ACADEMY >>

Kontakt:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top