O digitálním nákupním týmu


08. 06. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 08. 06 . 2021!

O akci

Moderní nákupní kurz, který vás provede end-2-end nákupním procesem se zaměřením na pokročilou digitalizaci a automatizaci a jejich využití v současné nákupní praxi. Udržet krok, nenechat si ujet digitální vlak, zlepšovat se, být trendy. To taky znamená být žádanější a respektovanější!

Program

Moderátor: Milan Kaplan, hosté: Tomáš Veit, Zdeněk Pylíček
Start: 10:00, délka: 60 min


1) Úvod do digitálního věku nákupu

2) Schematizace nákupu krok po kroku

  • Nákupní proces a jeho hlavní procesní kroky.
  • Nástroje category managementu a metody hodnocení dodavatelů.
  • Elektronizace nákupního plánu a možnosti schvalovacího procesu.
  • Strategické možnosti elektronických tendrů, aukcí a poptávek.
  • Purchase-2-pay a contract management.
  • Master data management, reporting a klíčové indikátory výkonu.

3) Diskuze

Přednášející

Tomáš Veit

Tom vede nákupní tým v pivovarnické skupině Asahi, jehož cílem je trvalé přispění ke strategickému rozvoji Asahi Europe & International z hlediska úspor, inovací, risk managementu či environmentální udržitelnosti a to díky pokročilému category managementu, úzkého vztahu s dodavateli či interními zákazníky.

Zdeněk Pytlíček

Možná trochu překvapí, že doménou práce Zdeňka Pytlíčka, který si prošel pozicemi od nákupčího až po stratéga, jsou veškeré nákupní činnosti, při kterých se „nenakupuje“. Ve společnosti Innogy se momentálně zaměřuje na nákupní legislativu, procesy a systémy. Příklad? Od loňského roku provozují systém, který umožňuje předkvalifikaci dodavatelů a ve výsledku dosahování významných úspor při výstavbě plynárenských sítí. Ve vítězných cenách to dělá až 90 milionů eur za rok.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top