PROCUREMENT DICTIONARY vol.4


24. 06. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 24. 06 . 2021!

O akci

The dictionary we are going to present is different from all those already published as it primarily builds on practice and experience of the experts in procurement field. It unifies the terminology and interpretation of individual terms that are supplemented by specific experiences and approaches of many professionals, who are representing many disciplines across Europe, multiplying its added value.

Program

Moderated by: Ivana Ondruchová
Guests: Mateusz Borowiecki and Pavel Sverchkov
Start: 13:00, lenght: 30 min

Přednášející

Pavel Sverchkov

Pavel má doktorát v oboru Supply Chain Management a více než 10 let zkušeností z oblasti nákupu. Zkušenosti sbíral během působení ve společnosti Deloitte, kde jeho klienty byli největší společnosti v Rusku (ropa a plyn, maloobchod, potravinářský průmysl). V současné době zastává pozici Director for Procurement Excellence ve společnosti Novolipetsk Steel a vede vlastní vzdělávací program pro manažery nákupu ruských společností.

Mateusz Borowiecki

Má více jak patnáctileté zkušenosti v mezinárodních projektech na poli vedení nákupů, konsultingu a sourcingu. Expert IT projektů: zavedení nákupního systému různých výrobců (Ivaul, Ariba, easyRFX, NextBuy). Přednášející na několika nákupních konferencích a autor řady publikací na téma korporačních nákupů. Lektor na postgraduálních studiích v oblasti nákup na ALK ve Varšavě (Akademia Leona Koźmińskiego) a na VSB ve Vratislavi (Wyższa Szkoła Bankowa).

Ivana Ondruchová

Specialistka, která hledí na problematiku eAukcí ve firemním a veřejném nákupu optikou odborného administrátora a lektora. Významnou část zkušeností získala Ivana Ondruchová ve společnosti NAR marketing, kde formou asistenční podpory pomáhá klientům projektu PROEBIZ s nejsložitějšími eAukčními případy.

Ceník a kontakt

The entry is free of charge

Contact:
Renáta Mecová
E-mail: mecova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 775 179 066

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czech Republic

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE