Konference o flexibilním tendrování


09. 06. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 09. 06 . 2021!

O akci

„České řešení flexibilních nákupů je tady. Od 1.7.2021 je nutné změnit pohled na opakované nákupy. Přinášíme návod, jak na to.“

Pojďme se bavit:
  • jak flexibilně nakupovat potraviny, léky, SZM, kancelářské potřeby, údržbu a podobné komodity s proměnlivou cenou,
  • jak organizovat a zpřehlednit milion drobných zakázek, a přitom mít jistotu, že je to právně správně, a že je každá položka vysoutěžená,
  • jak eliminovat riziko dělení zakázek a jak se netrápit se sčítáním a nesčítáním PHZ,
  • o Systému flexibilního tendrování, který s uvedením příkladů z praxe rozebereme ze všech stran.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 120 min

Moderuje: Peter Mikuláš & Jana Vítová + hosté: Adéla Havlová, Havel & Partners; Vladimír Duchoň, FN Hradec Králové; Lýdie Zbuzková, FN Bulovka; Alena Ševčíková, Nemocnice Nové Město na Moravě; Gabriela Vysocká, Moravskoslezský kraj

1. blok: 13:00 – 13:20

Od evropské směrnice k české novele ZZVZ

moderuje: Peter Mikuláš, hosté: Adéla Havlová + Jana Vítová

2. blok: 13:30 – 13:50

Flexibilní tendrování potravin (SFT-P)

moderuje: Peter Mikuláš, hosté: Vladimír Duchoň + Lýdie Zbuzková

3. blok: 14:00 – 14:20

Flexibilní tendrování léků (SFT-L)

moderuje: Jana Vítová, hosté: Alena Ševčíková + Gabriela Vysocká + Peter Mikuláš

4. blok: 14:30 – 15:00

Diskuze o SFT

moderuje: Peter Mikuláš, hosté: Adéla Havlová + Vladimír Duchoň + Lýdie Zbuzková + Alena Ševčíková

Přednášející

Alena Ševčíková

S nadsázkou přiznává, že s veřejnými zakázkami a eAukcemi žije v manželském vztahu. Je to zkrátka svět, který se pro Alenu Ševčíkovou, vedoucí oddělení nákupu a veřejných zakázek v Nemocnici Nové Město na Moravě, stal velkým koníčkem. Přestože někdy přináší radost i hořkost zároveň, věří, že je třeba vždy překonávat překážky a jít dál. Ostatně, jako žena, která dokázala zejména na zakázkách investičního charakteru ušetřit řádově desítky milionů korun, dobře ví, jak čelit těžkým výzvám.

Gabriela Vysocká

Svůj podíl na tom, že Krajský úřad Moravskoslezského kraje hraje prim v korporátním řízení veřejné správy, a to včetně nakupování, které je transparentní a efektivní, má také Gabriela Vysocká. Na úřadě pracuje od jeho vzniku v roce 2001. Začínala na odboru informatiky jako správce aplikací, následně přešla na oddělení podpory korporátního řízení, kde mimo jiné vyvíjela komunikační nástroj zvaný Portál kraje. V posledních třech letech zastává pozici vedoucí tohoto oddělení.

Adéla Havlová

Advokátka se specializací na právo veřejného sektoru, zejména veřejné zakázky. Působí v advokátní kanceláři Havel & Partners, která vloni počtvrté získala titul Právnická firma roku pro oblast veřejných zakázek a která v České republice disponuje největším týmem specializovaným pro veřejný sektor (25 právníků). Kromě advokacie působí Adéla Havlová aktivně ve vedení odborných asociací (Asociace pro veřejné zakázky a unie administrátorů - UNIAVEZ) a je členem expertní skupiny Ministerstva pro místní rozvoj pro legislativu k veřejným zakázkám za Asociaci pro rozvoj infrastruktury a členem expertního týmu MPSV k odpovědnému zadávání, v rámci kterých se věnuje rozvoji best practice a inovací ve veřejném zadávání, včetně otázek elektronizace, nákupních praktik, odpovědného zadávání, hodnocení kvality apod. Od r. 2014 je členkou rozkladové komise Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Využívá know-how z dalších členských států EU, zejména Německa, Rakouska, Nizozemí a samozřejmě Slovenska. Pravidelně přednáší a publikuje v odborných periodikách.

Vladimír Duchoň

Vladimír má vystudovaný obor management zdravotnických služeb na Vysoké škole ekonomické v Praze. Profesní zkušenosti začal sbírat už během studií ve velkých společnostech jako Bochemie nebo Coca-Cola Company. Aktivně se věnuje metodice a edukaci pracovníků nemocnic v oblasti zadávání veřejných zakázek. V současné době zastává funkci vedoucího oddělení veřejných zakázek ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové.

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Peter Mikuláš

Do PROEBIZu nastoupil v roce 2010 jakožto čerstvý absolvent Slezské univerzity. Zabývá se implementací elektronických nástrojů v prostředí firem a institucí. Specializuje se na zefektivnění procesů, například tím, že do firemního nákupu i do veřejných zakázek zavádí elektronické katalogy.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Nela Strnisková
gsm: + 420 702 206 116
tel.: +420 255 707 016
e-mail: strniskova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE