KATALOGY! KATALOGY! KATALOGY!


15. 06. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 15. 06 . 2021!

O akci

Zdeněk „Beatle“ Pytlíček pracuje desítky let v nákupu, automatizuje nákupní procesy a je vyhledávaným odborníkem na úspěšné a rychlé zavádění katalogů do nákupních procesů. Byl jedním z prvních, kdo na nákupních konferencích a workshopech upozorňoval na automatizační potenciál vnitro firemních katalogů – eShopů.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Milan Kaplan + host: Zdeněk Pytlíček, GasNet

Přednášející

Zdeněk Pytlíček

Možná trochu překvapí, že doménou práce Zdeňka Pytlíčka, který si prošel pozicemi od nákupčího až po stratéga, jsou veškeré nákupní činnosti, při kterých se „nenakupuje“. Ve společnosti Innogy se momentálně zaměřuje na nákupní legislativu, procesy a systémy. Příklad? Od loňského roku provozují systém, který umožňuje předkvalifikaci dodavatelů a ve výsledku dosahování významných úspor při výstavbě plynárenských sítí. Ve vítězných cenách to dělá až 90 milionů eur za rok.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top