AUKČNÍ SPECIALISTÉ


17. 06. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 17. 06 . 2021!

O akci

Aukční specialisté je stream, při kterém vybraní a úspěšní administrátoři sdílí své aukční know-how a zkušenosti s různými typy aukcí a elektronizací tenderingu. V půlhodině zazní názory dvou nákupních manažerů a jejich pohledy na to, kdy použít aukce, případně jaký typ.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 minut

Moderuje: Milan Kaplan, hosté: Roman Riedl, Slovenské elektrárne, a.s., Peter Čambál, Slovenské elektrárne, a.s.

  • 1) Aukce v procesech tenderingu
  • 2) Zkušenosti s různými typy aukcí
  • 3) Aukce a dodavatelé
  • 4) K jakým nákupům se aukce hodí
  • 5) Kolik je potřeba času ke zvládnutí práce s aukcemi

Přednášející

Peter Čambál

Aktivní znalost nákupních kategorií a analýza nákladů, to jsou podle Petera Čambála důležité postupy a nástroje při práci v nákupu, kterému se věnuje více než 12 let. Od roku 2015 je manažerem zakázek ve společnosti Slovenské elektrárny, kde se přímo podílí na tom, aby se taktický nákup stal nákupem strategickým. Je považován za jednoho z průkopníků aplikování metodiky „Design to Cost (DTC)“. Kromě domácího Slovenska působil v letech 2013 a 2014 ve firmě Enel Russia, a to jako manažer DTC.

Roman Riedl

Po skončení FEI STU pracuje ve Slovenských elektrárnách. Profesí původně energetik, který se nechal zlákat prací v nákupu, kde se z nákupčího vyprofiloval na člena útvaru podpory veřejných zakázek. Má na starosti systémy pro zadávání veřejných zakázek a je zanícený pro elektronizaci.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top