Dlaczego świat kocha DSZ


29. 06. 2021

online

Registrovat se

O akci

Dynamiczny system zakupów to bardzo skuteczny sposób dokonywania zakupów publicznych. Na spotkaniu omówimy sposób jego działania, korzyści dla zamawiającego i wykonawców, przedstawimy konkretne przykłady jego zastosowania w różnych krajach UE.

Program

czastemat
10:00 Powitanie uczestników.
10:10 Definicja DSZ, jego zalety i zastosowanie
10:30 Prezentacja jak w prosty i skuteczny sposób przeprowadzić DSZ
11:00 Pytania i dyskusja
11:15 Zakończenie

Přednášející

Beata Gałuszka

Absolvovala Fakultu filologie na Slezské univerzitě v Katovicích a Ostravské univerzity v Ostravě. Profesní kariéru začala v Katovické firmě jako překladatel a poté získala zkušenosti v české pobočce mezinárodní logistické společnosti. V roce 2011 začala pracovat ve společnosti NAR marketing s.r.o. v polském týmu. Po sedmi měsících, byla jmenována obchodním konzultantem a trenérem. Od ledna 2012 pracuje na implementaci eAukčních řešení v mezinárodním obchodním týmu.

Piotr Krompiewski

Mezi zkušené bardy na veřejné zakázky a ostatní eTendry patří ve společnosti NAR marketing Piotr Krompiewski. Jakožto bývalý profesionální voják se vydal na misi v oblasti elektronizace v roce 2013. Nejprve se stal „styčným důstojníkem“ ve vývojovém týmu JOSEPHINE, který pracuje na přípravě zakázek ve veřejném sektoru. Od roku 2017 je duchem i srdcem polského obchodního týmu. Členem polské armády, kde dosáhl hodnosti velitele čety, byl takřka 11 let.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava,
702 00, Czechy

Back to Top