JAK NA NIPPON AUKCI


22. 07. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 22. 07 . 2021!

O akci

Webinář z cyklu Jak to dělám já... s hosty představíme možnosti NIPPON japonské aukce, jaký je rozdíl využití oproti klasické ERMMĚ, na co se soustředit u přípravy a jejího nastavení, jak zvolit správné tickerovací kroky, kde jsou výhody NIPPONu, ale taky jak se poučit z malých nezdarů.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Lukáš Karcol a Andrzej Kulbiński

Přednášející

Andrzej Kulbiński

Na podzim roku 2007 se stal členem mezinárodní skupiny jako zaměstnanec hotline systému PROEBIZ. Za tři a půl roku dosáhl na pozici specialistu na eAukce, kde v rámci asistenční podpory řeší nejsložitější eAukčné problémy ve firmách a institucích. Navíc je trenérem administrátorů, a nejslavnějším trenérem systému PROEBIZ.

Lukáš Karcol

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Už osmým rokem působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE