Veřejné zakázky a medicínské technologie


21. 07. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 21. 07 . 2021!

O akci

Právník Jan Zahálka se věnuje nákupu zdravotnické techniky více než 10 let, a to postupně na obou stranách „barikády“. Absolvoval desítky bitev o kvalifikační předpoklady nebo (ne)diskriminační technické požadavky. Téma webináře je proto jasné – jak na to. Věřím, že zdravotnickým zadavatelům, ale možná i těm z jiných oborů, podáme pomocnou ruku v podobě praktických rad.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Jana Vítová + host: Jan Zahálka

Přednášející

Jan Zahálka

Bezpečně se s ním můžete setkat všude tam, kde jde o aktivní podporu a prohlubování znalostí v oblasti veřejných zakázek, elektronizace a využívání eAukcí při hodnocení dodavatelských nabídek. Jan Zahálka je právním expertem se specializací na zdravotnictví, hlavně na agendu úhrad, problematiku zdravotnických prostředků a nákupů ve zdravotnictví. V rámci poskytování poradenství zákonodárcům navrhl a prosadil „uživatelskou novelizaci“ zákona o veřejných zakázkách.

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE