Nastavenie iných hodnotiacich kritérií a pomocné výpočty (elektronizácia VO)


15. 07. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 15. 07 . 2021!

O akci

Najnižšia cena, najčastejšie kritérium pri výbere uchádzačov v rámci verejného obstarávania. Dajú sa pri hodnotení na najnižšiu cenu použiť aj sofistikovanejšie pomocné vyhodnocovacie kritéria (podkritéria, výpočet a pod.)? Ako je to potom pri hodnotení pri pomere cena a kvalita alebo pri hodnotení nákladov životného cyklu? Ako sa dajú nastaviť aj zložitejšie matice výpočtov? Čo používajú iní? Príklady dobrej praxe a možností do budúcna. Bude ukážka ako sa to dá všetko nastaviť.

Program

Štart: 9:00, dĺžka 60 + 15min (diskusia)

1. O cenových a necenových hodnotiacich kritériách

zasadenie do reálií / kedy sa používajú? / môže jeho aplikácia pomôcť výsledku tendra?

2. Príklady zo zákulisia JOSEPHINE

Inšpirácia z praxe / pomer ceny x kvality

3. Prínosy elektronizácie VO všeobecne a pri hodnotení

automatizované výpočty / časová úspora / zníženie chybovosti / aplikácia zložitejších výpočtov / pomáha aj tu elektronizácia VO?

4. Ukážka vlastného nastavenia

prečo sa toho nebáť – je to jednoduché / ukážka nastavenia / on – line sprístupnenie ponúk uchádzačov

5. Diskusia

5. Diskusia

Přednášející

Kristina Kaplanová

Až na několik let, které pracovně strávila v zahraničí, patří mezi kmenové zaměstnance společnosti NAR marketing. Od roku 2000 se podílí na implementaci e-aukčního nástroje TENDERBOX PROEBIZ do prvních výrobních společností a institucí na Slovenském trhu a od roku 2013 také na vývoji, implementaci a zdokonalení systému JOSEPHINE, který se stal po státním systému EVO dvojkou na trhu. Elektronizaci má jako koníčka a posouvání hranic v e-procuremente bere vždy jako výzvu.

Juraj Kviatkovský

Už od vysokoškolského štúdia sa zameriava na oblasť nákupu, predaja a marketingu. Vedomosti a vášeň k informačným technológiám ho predurčili pôsobiť v rámci spoločnosti na technickej podpore, pomáhať klientom z verejného a súkromného sektora ako v technickej tak znalostnej podpore.

Ceník a kontakt

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE