Švédský IFS a české e-tendry


25. 05. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 25. 05 . 2021!

O akci

Jak jde profitovat z propojení ERP a externích nákupních modulů?

Program

Moderátor: Milan Kaplan, hosté: Petra Matejková, František Čulík
Start: 10:00, délka: 30 min

Jak jde profitovat z propojení ERP a externích nákupních modulů

  • Je budoucnost nákupu obecně v propojení domácích „nezbouratelných“ sw a flexibilních nákupních nástrojů externích firem?
  • Je taková kooperace v něčem prospěšná pro růst efektivity na obou stranách?
  • Jaké problémy musíte řešit?
  • Funguje to?

Přednášející

František Čulík

Po vystudování fakulty managementu VŠE v Praze se František v podstatě celý svůj profesní život zabývá manažerskými, organizačními a podnikatelskými aktivitami v oboru podnikových informačních systémů. Zkušenosti sbíral coby programátor a analytik ekonomických aplikací. V 90. letech spoluzaložil společnost ALTEC, kde se soustředili na distribuci a vývoj ERP systémů. Z pozice generálního ředitele řídil implementaci systémů pro řízení výroby ve středně velkých firmách po celém světě. Od roku 2020 působí ve firmě CDC Data, která poskytuje komplexní služby pro dodávky a provoz podnikových informačních systémů od hardwarové infrastruktury až po podnikové softwarové aplikace.

Petra Matejková

Petra působí na pozici ředitele nákupního oddělení pro společnosti skupiny BONATRANS GROUP a.s., MS UTILITIES & SERVICES a.s. a VIADRUS a.s. především zaměřené na nákup režijního materiálu a služeb. Činnost nakupování pro ni nepředstavuje pouze pořízení materiálu či služby za nejnižší ceny, ale přináší zejména komunikaci a jednání s dodavateli, utváření a budování dlouhodobých stabilních obchodních vztahů a zároveň jí umožňuje poznávat nové produkty, postupy, technologie.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top