SONDA: tentokrát o trendech v nákupu


29. 07. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 29. 07 . 2021!

O akci

Tentokráte o trendech v nákupu.

SONDA se tentokráte ohlédne za tématy, které rezonovaly nákupním světem v uplynulých měsících. Ukazuje se, že vyjasnění si definic nákupní terminologie napomáhá většímu porozumění při výměně zkušeností, a to je dobře. Poslední měsíce ukazují, že kdo je připraven a není překvapen a vítězí ti nejpřízpůsobivější. Měnící se role nákupu mění požadavky na tým, vznikají nové pozice.

Celou transformaci lemuje jeden společný jmenovatel, bez kterého je prakticky nemyslitelné udržet konkurenceschopnost organizace. Proč je důležité pojmenovat blokátory a proč je nezbytné pochvalně ukazovat na úspěšné příklady dobré praxe?

Efektivita práce, její usnadnění, snižování procesní chybovosti, odbourávání zbytečných procesů nebo snaha o zvýšenou přesnost při rozhodování, to je vytyčená cesta, snad i dočasný cíl. Díky inovacím získáváme tolik potřebný čas, který investujeme do dalších námětů na zlepšení stávajícího, například zvýšený zájem a zohlednění společenské odpovědnosti organizace a jeho promítnutí do strategických cílů společnosti.

O to všem se budeme bavit.

Program

Nákupní slovník

Nákupní strategie

Risk management

Nákupní tým

Digitalizace nákupu, brzdy & hvězdy

Big data v nákupu

Katalogy

Udržitelný nákup

Přednášející

Andrzej Kulbiński

Na podzim roku 2007 se stal členem mezinárodní skupiny jako zaměstnanec hotline systému PROEBIZ. Za tři a půl roku dosáhl na pozici specialistu na eAukce, kde v rámci asistenční podpory řeší nejsložitější eAukčné problémy ve firmách a institucích. Navíc je trenérem administrátorů, a nejslavnějším trenérem systému PROEBIZ.

Jan Jedlička

Průvodce všemi systémy PROEBIZ se zálibou přenášet kouzlo kolektivního know-how za pomoci triků a tipů z praxe při prezentacích. Své poslaní vidí v překonávání strachu při zavádění inovací a elektronických nástrojů do nákupních procesů v privátním i veřejném sektoru. Baví jej imaginovat vizi úspěchu a následně dohlížet na její zhmotnění.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE