JAK UČIT NÁKUPNÍ DOVEDNOSTI


28. 07. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 28. 07 . 2021!

O akci

Karel Otýs je jeden z nejznámějších českých lektorů a trenérů nákupu a zkusí v pořadu shrnout své zkušenosti s aktuální úrovní nákupních dovedností a případně je srovnat v čase. Lepší se situace? Je nákup vzdělanější?

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Milan Kaplan, host: Karel Otýs

  • Povídání s Karlem Otýsem o jeho zkušenostech úspěšného učitele nákupu. O tom, co skutečně nákupu schází za znalosti. Co je třeba trénovat a co možná počká. Jak při výuce postupovat a metodách a jejich výsledcích.

Přednášející

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Karel Otýs

Zkušený manažer nákupu, lektor a konzultant. Tím vším je Karel Otýs, který v roce 2011 odešel z vysoké manažerské pozice v nákupu a založil vlastní poradenskou a lektorskou praxi. S nadšením učí, sbližuje, radí, sdílí, diskutuje, motivuje, trénuje i koučuje nákupčí, manažery nákupu, ale i jejich interní klienty a občas i dodavatele. Umí hledat neotřelá řešení s důrazem na efektivnost a jednoduchost. I složitý problém dokáže rozložit na jednoduché srozumitelné molekuly.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE