STRATEGIE NÁKUPU PODLE ONDREJE JOMBÍKA


20. 07. 2021

online

Registrovat se

O akci

O váze osobních zkušeností při pochopení a formulaci firemní nákupní strategie.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Milan Kaplan, host: Ondrej Jombík

  • Rozhovor se zkušeným nákupním manažerem o potřebě definování firemní nákupní strategie a o tom, jak se pak promítá do nákupního chování firmy. Vše v rychlosti, takříkajíc instantně ve třiceti minutách včetně profilu Ondreje Jombíka.

Přednášející

Ondrej Jombík

Ondrej řídí úsek logistiky energetické společnosti ZSE a.s., takže zná spolehlivě všechny cesty směřující od dodavatelů na správné místo ve firmě. Zodpovědně a kreativně vede strategický nákup, operativní nákup a skladovou službu s dopravou. Díky své specializaci je v koncernu E.ON členem „Corporate supply Chain“ a „Grid BAP“. Prosazuje maximální elektronizaci, transparentnost celého nákupního procesu a tvorbu kvalifikačních systémů pro dodavatele.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top