NÁKUPNÍ SLOVNÍK vol. 7


15. 07. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 15. 07 . 2021!

O akci

7.díl seriálu Nákupní slovník. Tématem jsou pojmy kaizen, logistika, dodací lhůta. Východiskem bude připravovaný Nákupní slovník a zajímají nás názory praktiků, kritické, nesouhlasné i ty z jiné perspektivy či oboru. Pro profesionály bude zajímavé zjištění, jak se obor posunul za poslední roky.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Martin Wiederman
Hosté: Alice Vavřínová, Toyota Motor Manufacturing; Michal Veselý, Yusen Logistics (Czech) s.r.o.

Opakování je matka moudrosti. Předešlé díly nákupního slovníku obsahovaly pojmy jako jsou komodity (to, co nakupujeme), ABC analýzy (Paretovo pravidlo), výběrové řízení, plánování, SMART, strategický nákup, kategorie, operativní nákup, Procurement 4.0, hodnotící kritérium, zadávací podmínky, Quality management system (QMS), Benchmarking, controlling nákupu a další.

Kaizen

Co všechno chápeme pod tímto pojmem, jaké je využití dnes a jaká je budoucnost.

Dodací lhůta

Trápení s dodacími lhůtami je jenom dnešní a krátkodobá záležitost (nebo tomu tak bylo vždy)?

Logistika

Od napoleonských armád až k dnešnímu automotivu. Logistika jako přístup není jenom chiméra nebo slovo v manažerské čítance.

Přednášející

Martin Wiederman

Jako zkušený matador, který se v oblasti nákupu a řízení pohyboval ve společnostech Magneton Kroměříž, ŽDB Viadrus, Vítkovice a Legios, tvrdí, že nákupní realita bývá někdy absurdní. Podle Martina Wiedermana se tak například klidně můžete soudit i s tím, s kým celé roky děláte většinu svých obchodů. Procesní řízení, operační management a nákup jako proces jsou jeho životními koníčky, takže není divu, že se o znalosti rád podělí formou publikační i lektorské činnosti.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE