AKO SA VYFARBILA NOVELA


27. 07. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 27. 07 . 2021!

O akci

Braňo Šarmír a jeho hostia Ľubo Kubička z Ministerstva vnútra SR, Ján Kapec z advokátnej kancelárie Havel & Partners a Michal Garaj z hlavného mesta Bratislavy o novele zákona o VO a o obstarávaniach v susedných štátoch EU.

Program

Začiatok: 13:00
časový rámec akcie: 30 min

Moderuje: Branislav Šarmír, hostia: Ľubomír Kubička, Ján Kapec a Michal Garaj

  • Rozhovor, v ktorom bude pro hostí nevyhnutné reflektovať na posledný vývoj plus prijaté rozhodnutia spojené s novelou zákona o VO a prípadne ich komentovať, vysvetľovať a glosovať.

Přednášející

Branislav Šarmír

Vystudoval Fakultu podnikového managementu na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. V průběhu své profesní kariéry působil od roku 1996 ve velkých společnostech jako EuroTel, UPC, VÚB a IBM Slovensko. Řídící pozice v oblasti marketingu, obchodu a služeb zákazníkům však od roku 2011 vyměnil za veřejné zakázky, nákup a e-aukce. Braňo je zanícený pro inovace, které ale musí mít i smysl. V posledních letech se velmi zajímá o efektivní veřejnou správu. Novinkou je, že od března 2019 si založil vlastní poradenskou společnost s příznačným názvem - obstaráme, s.r.o.

Ján Kapec

Ján Kapec se specializuje zejména na veřejné zakázky, PPP projekty, právo stavební a právo nemovitostí, soudní spory a správní právo. V rámci své praxe v oblasti veřejného práva poskytuje právní poradenství jak zadavatelům při přípravě a organizaci veřejných zakázek v souladu se zákonem o veřejných zakázkách, tak i zájemcům a uchazečům při přípravě nabídek, jejich zastupování v rámci využití revizních postupů při vyjednávání a uzavírání smluv nebo při poskytování právních stanovisek. Podílel se na mnoha významných veřejnoprávních a PPP projektech realizovaných na Slovensku a v této oblasti se věnuje také přednáškové a publikační činnosti.

Ľubomír Kubička

Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě. Po deseti letech v oblasti obchodního a občanského práva se přestěhoval do dramatického prostředí veřejných zakázek a zabývá se zadáváním veřejných zakázek. Profesně se intenzivně zabývá realizací veřejných zakázek, stejně jako poradenské činnosti, při které pomáhá uchazečům o VZ a ve svém volném čase, který mu ještě zbývá, bojuje s nesmysly kolem nás.

Michal Garaj

Nabídka práce ve veřejných zakázkách jej zastihla na cestě do Španělska, odkud Michal Garaj zamířil na konkurz na Úrad pre verejné obstarávanie (ÚVO). Na konkurzu uspěl a začal se zabývat námitkami v rámci revizních postupů. Později jej povolali do Rady ÚVO, kde pomáhal s rozhodováním druhého stupně. Po šesti a půl letech „přestoupil“ do týmu primátora Bratislavy Matúše Valla. Od letošního roku tam vede oddělení veřejných zakázek, do kterých se snaží dostat co nejvyšší přidanou hodnotu.

Ceník a kontakt

Webinár je zdarma. Vyplňte, prosím, len registráciu.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE