NÁKUPNÍ SLOVNÍK vol. 8


19. 08. 2021

online

Registrovat se

O akci

Slovník se bude od ostatních odlišovat tím, že je celý postaven primárně na praxi a zkušenosti těch nejlepších z procurementu. Sjednocení terminologie a výklady jednotlivých pojmů doplněné o konkrétní zkušenosti a přístupy mnoha expertů napříč Evropou a obory zmnohonásobí přidanou hodnotu tohoto výkladového manuálu.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Martin Wiederman
Hosté: Rastislav Janík, Západoslovenská energetika & Martin Zelinka, Siemens energy

Opakování je matka moudrosti. Předešlé díly nákupního slovníku obsahovaly pojmy jako jsou komodity (to, co nakupujeme), ABC analýzy (Paretovo pravidlo), výběrové řízení, plánování, SMART, strategický nákup, kategorie, operativní nákup, Procurement 4.0, hodnotící kritérium, zadávací podmínky, Quality management system (QMS), benchmarking, controlling nákupu a další.

Přednášející

Rastislav Janík

Zkušený právník, který intenzivně využívá moderní technologie v nákupu při vyjednávání nebo strategickém zajišťování zdrojů. Za všech okolností se snaží o elektronizaci vedoucí ke zvýšení efektivity strategického nákupu. Zkušenosti s implementacemi elektronických nástrojů, technickými specifikacemi a nákupními procesy získal ve společnosti Západoslovenská energetika, patřící do koncernu E.ON, kde na pozici vedoucího nákupu realizoval až 90 % výběrových řízení elektronicky. V současnosti své dovednosti uplatňuje jako Head of General Procurement ve VÚB bance.

Martin Zelinka

V současnosti ředitel nákupu divize Power&Gas Česká republika ve společnosti Siemens, s.r.o. Je respektovaným odborníkem pro oblast centralizace nákupu a řízení projektů v oblasti zavádění nových nákupních nástrojů a procesů. Významný díl zkušeností načerpal v nákupních týmech energetické skupiny RWE.

Martin Wiederman

Jako zkušený matador, který se v oblasti nákupu a řízení pohyboval ve společnostech Magneton Kroměříž, ŽDB Viadrus, Vítkovice a Legios, tvrdí, že nákupní realita bývá někdy absurdní. Podle Martina Wiedermana se tak například klidně můžete soudit i s tím, s kým celé roky děláte většinu svých obchodů. Procesní řízení, operační management a nákup jako proces jsou jeho životními koníčky, takže není divu, že se o znalosti rád podělí formou publikační i lektorské činnosti.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top