PROCUREMENT DICTIONARY vol.6


19. 08. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 19. 08 . 2021!

O akci

The dictionary we are going to be present, is different from all those already published as it primarily builds on practice and experience of the experts in procurement field. It unifies the terminology and interpretation of individual terms that are supplemented by specific experiences and approaches of many professionals, who are representing many disciplines across Europe, multiplying its added value.

Program

Moderated by: Ivana Ondruchová, guest: Marcin Zborowski, Thule Poland
Start: 13:00, lenght: 30 min

Přednášející

Marcin Zborowski

Marcin has 18 years’ experience in various purchasing functions. 17 years in Royal Philips/Philips Lighting/Signify – a company undergoing severe restructurings and technological revolutions over all those years. He has been purchasing manager in Thule Poland since January 2020. He enjoys sharing knowledge and observations from his ongoing procurement journey as well as learning from others during procurement conferences and forums.

Ivana Ondruchová

V rámci projektu PROEBIZ působila po dobu čtyř let jako odborný lektor a administrátor se specializací na problematiku eAukcí ve firemním a veřejném sektoru, kde pomáhala českým a zahraničním klientům projektu PROEBIZ s nejsložitějšími e-aukčními případy. V současné době se věnuje dramaturgii PROCUREMENT BOARD TV, kde působí také jako moderátor pořadů pro odbornou veřejnost nákupu.

Ceník a kontakt

The entry is free of charge

Contact:
Renáta Mecová
E-mail: mecova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 775 179 066

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czech Republic

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE