Zapečetěné nabídky


26. 08. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 26. 08 . 2021!

O akci

Ke zvýšení transparentnosti a interní důvěryhodnosti elektronických výběrových řízení významně přispívá modul Zapečetěné nabídky. Chytré nastavení chrání administrátory tendrů před podezřením z úniku nebo zneužití informací v průběhu předkládání dodavatelských nabídek. Kromě důležitých informací o základních parametrech fungování tohoto modulu přinese webinář i praktické příklady systémového nasazení zapečetěných nabídek v tendrování stavebních prací.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 - 40 min

Moderuje: Igor Horváth
hosté: Hana Jánská, SBD Krušnohor, David Salzmann, PROEBIZ

a) Základní parametry fungování modulu Zapečetěné nabídky

  • jednoduché nastavení modulu v systému
  • princip „oslepení“ nákupčího
  • možnost zapečetění Aukčního kola
  • rozdíl mezi modulem Zapečetěné nabídky a Zapečetěným kolem ve standardní eAukci

b) Využití Zapečetěných nabídek v SBD Krušnohor Most

  • příprava výběrového řízení
  • využití uživatelských šablon
  • role schvalovací komise
  • průběh tendru a hodnocení nabídek

Přednášející

Hana Jánská

Stavební bytové družstvo Krušnohor je největším bytovým družstvem v České republice a ve městech Most, Litvínov a Meziboří spravuje celkem 23 170 bytových a nebytových prostor. Hana Jánská jako vedoucí týmu inženýrských činností před třemi lety iniciovala a spustila projekt zásadní změny ve způsobu řešení výběrových řízení na dodavatele stavebních a rekonstrukčních prací. V rámci kompletní elektronizace tohoto specifického a klíčového procesu zadávání stavebních zakázek prosadila systémové využívání modulu Zapečetěné nabídky se zvláštním kolem, které nahrazuje tzv. otevírání obálek. Hlavním cílem této změny bylo odstranění administrativní a papírové náročnosti a posílení transparentnosti výběru dodavatelů. Jen za posledních 12 měsíců takto proběhlo 106 poptávkových řízení.

Igor Horváth

Vystudoval obor ekonomika zahraničního obchodu na Fakultě obchodu Vysoké školy ekonomické v Bratislavě. Zkušenosti v oblasti reklamy, marketingu a PR získal v ostravské reklamní agentuře, která se v 90. letech věnovala komplexní prezentaci českých vystavovatelů na mezinárodních veletrzích a výstavách a poskytovala reklamní a PR služby předním průmyslovým, obchodním a finančním společnostem v ČR a na Slovensku. Poté působil 15 let ve významné manažerské pozici v Českém rozhlase, kde byl v rámci řízení regionální stanice mimo jiné zodpovědný za přípravu a průběh veřejných zakázek v oblasti stavebních a technologických investic, nákupu materiálu, služeb a dalších komodit. Od počátku roku 2014 pracuje v českém týmu firmy PROEBIZ na pozici senior consultant a podílí se na obchodních, akvizičních a konzultačních aktivitách spojených s klientským portfoliem společnosti PROEBIZ v českých krajích.

David Salzmann

Věčně usměvavý a za jakýchkoli okolností VŽDY připraven vstřícně podat pomocnou ruku, to je David. Jako absolvent Ústavu středoevropských studií nastoupil do proebizovského HOUSTONu, kde se vypracoval na svou současnou roli, ve které zastřešuje odbornou a asistenční podporu českého týmu a jedním dechem sfoukne i role školitele a konzultanta pro implementaci elektronických systémů k nákupu a veřejným zakázkám. Své zkušenosti s administrací eAukcí a veřejných zakázek přetavil v poslání. Sám o sobě říká, že nejde spát dřív, než najde nejlepší vhodné řešení.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Nela Strnisková
gsm: + 420 702 206 116
tel.: +420 255 707 016
e-mail: strniskova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE