S DĚKANEM EKF VŠB-TUO O VZDĚLÁVÁNÍ


17. 08. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 17. 08 . 2021!

O akci

Rozhovor Ivy Šulákové s Vojtou Spáčilem, děkanem Ekonomické fakulty VŠB-TUO a Milanem Kaplanem o možnostech a příležitostech vzdělávání nákupu a o vzniku myšlenky semestrálního kurzu DIGITÁLNÍ NÁKUPNÍ TÝM, do kterého se zapojí nákupní specialisté z Česka a Slovenska a zástupci nejúspěšnějších světových nákupních nástrojů.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Iva Šuláková, hosté: Vojtěch Spáčil a Milan Kaplan

  • Oba hosté se několik desítek let znají, spolupracovali a v jednu dobu byli významnými osobnostmi České marketingové společnosti. Tentokrát spolupracují na mimořádném pilotním kurzu, který může kompletně změnit vzdělávání v oblasti firemního nákupu.

Přednášející

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE