AUKČNÍ SPECIALISTÉ


25. 08. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 25. 08 . 2021!

O akci

Dlouhodobé zkušenosti s využíváním aukcí a poptávek na městském úřadu. Josef Koňák a jeho přístup je inspirací u tendrů na dodavatele stavebních zakázek.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Milan Kaplan, host: Josef Koňák

  • Rozhovor s jedním z nejzkušenějších aukčních specialistů na problematiku výběrových řízení u stavebních zakázek Josefem Koňákem. On a jeho kolegové uskutečnili několik stovek úspěšných a inspirativních poptávek a aukcí

Přednášející

Josef Koňák

V roce 1980 ukončil studium na VUT Brno fakulta elektro. Od roku 2006 pracuje na pozici vedoucího Odboru investic města Pelhřimova. Zabývá se dohledem nad investicemi města, získáváním dotací na investiční akce a vypisováním výběrových řízení. Od roku 2008 provádí výběrová řízení pomocí e-aukcí na téměř všechny investiční i neinvestiční akce.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE