Zastosowanie Partnerstwa Publiczno-Prywatnego


24. 08. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 24. 08 . 2021!

O akci

PPP czyli współpraca między sektorami publicznym i prywatnym w ramach realizacji zadań publicznych, jako instrument wspierający rozwój innowacji. Zastosowanie PPP w Polsce, przykłady.

Program

czastemat
10:00 Przywitanie uczestników.
10:05 Zastosowanie PPP w Polsce
10:15 Przykłady zastosowania PPP w Polsce
10:25 Pytania i dyskusja
10:30 Zakończenie

Přednášející

Michał Kania

V současnosti zastává funkci právního poradce a výkonného ředitele organizace Academic Support for PPP Foundation (Akademická podpora pro nadaci partnerství veřejného a soukromého sektoru) a současně vedoucího katedry postgraduálních studií Partnerství veřejného a soukromého sektoru na Slezské univerzitě v Katovicích. Je autorem více než 60 článků a knih o tématu partnerství privátní a veřejné sféry, publikoval mj. v odborných recenzovaných časopisech zabývajících se zadáváním veřejných zakázek a partnerstvím veřejného a soukromého sektoru, a to European Public Procurement and Public – Private Partnership Law Review (ed. Chris Bovis) a Public Procurement Law Review (ed. Sue Arrowshmith).

Beata Gałuszka

Absolvovala Fakultu filologie na Slezské univerzitě v Katovicích a Ostravské univerzity v Ostravě. Profesní kariéru začala v Katovické firmě jako překladatel a poté získala zkušenosti v české pobočce mezinárodní logistické společnosti. V roce 2011 začala pracovat ve společnosti NAR marketing s.r.o. v polském týmu. Po sedmi měsících, byla jmenována obchodním konzultantem a trenérem. Od ledna 2012 pracuje na implementaci eAukčních řešení v mezinárodním obchodním týmu.

Ceník a kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Czechy

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE