SONDA: tentokrát o otázkách a odpovědích


31. 08. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 31. 08 . 2021!

O akci

Tentokráte o otázkách a odpovědích…

Procurement TV odvysílala desítky pořadů, které svou rozmanitostí posouvají témata z oblasti procurementu kupředu a rozvíjí je. SONDA se tentokráte zaměří na vybrané zajímavé dotazy, kterým se bude věnovat důkladněji.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 30 min

Moderují: Jan Jedlička & Andrzej Kulbiński

Přednášející

Jan Jedlička

Průvodce všemi systémy PROEBIZ se zálibou přenášet kouzlo kolektivního know-how za pomoci triků a tipů z praxe při prezentacích. Své poslaní vidí v překonávání strachu při zavádění inovací a elektronických nástrojů do nákupních procesů v privátním i veřejném sektoru. Baví jej imaginovat vizi úspěchu a následně dohlížet na její zhmotnění.

Andrzej Kulbiński

Na podzim roku 2007 se stal členem mezinárodní skupiny jako zaměstnanec hotline systému PROEBIZ. Za tři a půl roku dosáhl na pozici specialistu na eAukce, kde v rámci asistenční podpory řeší nejsložitější eAukčné problémy ve firmách a institucích. Navíc je trenérem administrátorů, a nejslavnějším trenérem systému PROEBIZ.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE