SONDA: tentokrát o měnící se roli nákupního týmu


30. 09. 2021

online

Registrovat se

O akci

Tentokráte o měnící se roli nákupu

Business Inteligence a rostoucí tlak na zpracování big dat se projeví v potřebě nových specializací v rámci nákupního týmu, začnou vznikat nové úzce zaměřené pozice.

Vincent F. Delke, profesor Univerzity of Twente v Holandsku vypracoval studii o budoucích rolích a kompetencích nákupního týmu v éře Průmyslu 4.0. Společně se podíváme na některé závěry.

Zavedení inovací v nákupu šetří časový fond. Uspořený čas umožňuje zvyšovat přidanou hodnotu nákupu v organizaci, například nákupem inovativních startupů nebo zaměřením se na otázky udržitelnosti v nákupu.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: max 20 min, spíše méně :)

Moderují: Jan Jedlička & Andrzej Kulbiński

O business inteligenci

O projektu PERSIST: Purchasing-Education-Research-Syndicate-Industry_4.0-Skills-Transfer

Dovednosti a role v nákupu v éře 4.0

Nákup startupů a otázky udržitelnosti

Přednášející

Jan Jedlička

Průvodce všemi systémy PROEBIZ se zálibou přenášet kouzlo kolektivního know-how za pomoci triků a tipů z praxe při prezentacích. Své poslaní vidí v překonávání strachu při zavádění inovací a elektronických nástrojů do nákupních procesů v privátním i veřejném sektoru. Baví jej imaginovat vizi úspěchu a následně dohlížet na její zhmotnění.

Andrzej Kulbiński

Na podzim roku 2007 se stal členem mezinárodní skupiny jako zaměstnanec hotline systému PROEBIZ. Za tři a půl roku dosáhl na pozici specialistu na eAukce, kde v rámci asistenční podpory řeší nejsložitější eAukčné problémy ve firmách a institucích. Navíc je trenérem administrátorů, a nejslavnějším trenérem systému PROEBIZ.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE