Stavební zakázky a eAukce


22. 09. 2021

online

Registrovat se

O akci

Jsou zadavatelé, kteří většinu svých stavebních zakázek hodnotí pomocí eAukce, ale také zadavatelé, kteří o tom nechtějí ani slyšet a argumentují tím, že to nejde. Ale proč by to nešlo? Jaké jsou důvody? A jaké jsou zkušenosti těch, kteří to běžně dělají? Kde může hodnocení eAukcí v zadávacím řízení být naopak velmi prospěšné? O tom všem si budeme povídat s Tomášem Šturalou, který se administraci a elektronizaci zakázek a eAukcím věnuje přes 8 let a má ty správné zkušenosti pro dané téma.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Jan Vítová
Host: Tomáš Šturala, ředitel společnosti OPTIMAL consulting s.r.o.

Přednášející

Tomáš Šturala

Dlouhodobé působení ve veřejné správě vyměnil Tomáš Šturala v letošním roce za práci v soukromém sektoru. Od roku 2011 byl ředitelem Správy nemovitostí města Znojmo, kde stál za rozvojem elektronizace veřejných zakázek, ve kterých město ušetřilo spoustu financí. Nyní se věnuje poskytování služeb obcím, městům i firmám. Pomáhá jim řešit všechny obtíže, které se zadáváním mají. Jen v průběhu letošního roku administroval veřejné zakázky za bezmála 750 milionů korun.

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE