Práce s dodavateli v TENDERBOXu


09. 09. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 09. 09 . 2021!

O akci

TENDERBOX je pomocník, který je schopný za nás udělat část práce. Jednou z nejčastějších otázek na začátku je, jak se dodavatel dozví o eAukci nebo poptávce? Jak dostaneme svoji databázi dodavatelů do systému nebo jestli je možnost využít i nějaký další okruh účastníků, které zatím neznám. Podívejte se s námi na ukázky importu či ratingu dodavatele.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Lukáš Karcol
Host: Jan Cudlín

Přednášející

Jan Cudlín

Na podzim roku 2017 se stal členem moravského týmu systému PROEBIZ. V současnosti zde zastává pozici trenéra systémů PROEBIZ, kde v rámci asistenční podpory školí a implementuje nejsložitější postupy elektronizace ve firmách a institucích. Sám o sobě říká, že vyniká ve všem, na co sáhne, či jen pomyslí a hlavně je až překvapivě skromný :).

Lukáš Karcol

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Už osmým rokem působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE