NÁKUPNÍ SLOVNÍK vol. 9


14. 09. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 14. 09 . 2021!

O akci

Díl seriálu Nákupní slovník. Tématem jsou pojmy alianční nákup, cílová cena a kooperace. Východiskem bude připravovaný Nákupní slovník a zajímají nás názory praktiků, kritické, nesouhlasné i ty z jiné perspektivy či oboru. Pro profesionály bude zajímavé zjištění, jak se obor posunul za poslední roky.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Martin Wiederman
Hosté: Hana Sušková, Karel Jaroměřský

Alianční nákup

Kooperace

Cílová cena

Přednášející

Hana Sušková

Referent nákupu, komoditní nákupčí i vedoucí nákupu. Všemi těmito pozicemi během kariéry prošla Hana Sušková, která je v současnosti ředitelkou nákupu ve firmě Al Invest Břidličná. Věřte, že ví hodně o vyjednávání s průmyslovými dodavateli, od kterých nakupovala pro firmy jako Škoda Vagonka, OKD, OKK Koksovny a Tatra Defence Vehicle. Právě proto se s námi ráda podělí o zkušenosti, strategie a triky, které se jí v praxi nejvíce osvědčily.

Karel Jaroměřský

V současnosti pracuje na pozici ředitele centrálního nákupu ve společnosti První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., předního českého výrobce v leteckém průmyslu a přesných odlitků . Elektronické aukce využil jako jeden z prostředků centralizace nákupních procesů. S nákupem a logistikou má bohaté zkušenosti ze společnosti HESTEGO, a. s., kde působil na pozicích manažera logistiky a vedoucího strategického nákupu. „Připravenost nákupních týmů na nečekané situace se jasně ukázala v době pandemie COVID-19 a ještě silněji po ní. Jestli někdo do té doby pochyboval o strategické roli nákupu, tak nyní už snad konečně pochopil…“.

Martin Wiederman

Jako zkušený matador, který se v oblasti nákupu a řízení pohyboval ve společnostech Magneton Kroměříž, ŽDB Viadrus, Vítkovice a Legios, tvrdí, že nákupní realita bývá někdy absurdní. Podle Martina Wiedermana se tak například klidně můžete soudit i s tím, s kým celé roky děláte většinu svých obchodů. Procesní řízení, operační management a nákup jako proces jsou jeho životními koníčky, takže není divu, že se o znalosti rád podělí formou publikační i lektorské činnosti.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE