AUKČNÍ SPECIALISTÉ


16. 09. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 16. 09 . 2021!

O akci

Aukční specialisté je stream, při kterém vybraní a úspěšní administrátoři sdílí své aukční know-how a zkušenosti s různými typy aukcí a elektronizací tenderingu. V půlhodině zazní názory dvou nákupních manažerů a jejich pohledy na to, kdy použít aukce, případně jaký typ.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Milan Kaplan
Host: Jitka Navrátilová, Plzeňská teplárenská

Přednášející

Jitka Navrátilová

Pracuje na pozici nákupčí ve společnosti Plzeňská teplárenská a.s. Věnuje se především přípravě a vedení veřejných zakázek, dotačních programů a výběrových řízení, které dnes probíhají téměř výhradně prostřednictvím nástroje PROEBIZ.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE