IMPLEMENTACE KATALOGU V SUEZ


13. 10. 2021

online

Registrovat se

O akci

Před zahájením implementace procesu katalogového nákupu, musíme učinit hodně důležitých rozhodnutí. Před zahájením integrace katalogové webové aplikace na interní systém, v tomto případě na SAP, je potřeba udělat další přesná mapování potřeb. Tento stream je o zkušenostech s reálnou implementací, před kterou jsme tato rozhodnutí pečlivě udělali, ale realita byla jiná a museli jsme je během procesu opravit. Co se dělo, a jaké zkušenosti jsme tím získali, odpovíme během streamu.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Jana Vítová
Hosté: Bronislava Kořená, manažerka centrálního nákupu SUEZ CZ & Lukáš Vyskočil, projektový manager PROEBIZ MARQUET

Přednášející

Bronislava Kořená

Bronislava je absolventkou Slezské Univerzity v Opavě, obor Angličtina. Svou profesní kariéru začala jako e-aukční specialistka a indirect-nákupčí ve společnosti Honeywell. V roce 2013 nastoupila na pozici strategické nákupčí do společnosti SUEZ CZ specializující se na oběhové hospodářství. V současné době působí jako manažerka centrálních nákupů ve společnosti SUEZ CZ a zaměřuje se na navrhování nákupních strategií a zefektivnění interních pravidel a procesů ve firmě SUEZ CZ.

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Lukáš Vyskočil

Věčně pozitivní, věčně usměvavý a s nezlomnou vůlí, to je Lukáš. Velkou část působení v PROEBIZ strávil na IT oddělení, kde se do myslí ostatních zapsal jako jednoznačně nejspolečenštější člen ze všech ajťáků i developerů. Následovala roční štace v obchodním týmu a setkávání s klienty, situovaná jako příprava pro současnou pozici. Dnes je projektovým manažerem systému MARQUET, kde naplno uplatňuje nabyté zkušenosti z IT a obchodu, protože rozumí oběma jazykům, a to jak tomu analyticky-vývojářskému, tak i tomu klientskému. V podstatě působí jako tlumočník mezi těmito světy, které sice mluví stejnou řečí, ale obtížněji si rozumí. Projekt MARQUET adoptoval jako své dítě a jeho vývoj zastřešuje.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE