COLOR ANALYTIC METHOD


13. 10. 2021

online

Registrovat se

O akci

Jak se v HR pracuje s CA metodami, co umí hodně a co méně. Návody pro tým lídry a HR specialisty.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Milan Kaplan
Hosté: Jiří Šimonek, Radovan Vaculík DAP Services a.s.

Přednášející

Jiří Šimonek

Jako zakladatel DAP Services řídil proces digitalizace diagnostiky a analýzy dat pro CA method, která je v současnosti základem hned několika produktů a aplikací. V oblasti HR byl zodpovědný za architekturu i obchodní řešení aplikace podporující veškeré HR Procesy. Od měření atmosféry v organizacích, přes modul zaměřený na efektivní nábor na základě komplexních osobnostních dat, po práci s reálnými i virtuálními týmy. Po 13 letech odešel z pozice výkonného ředitele společnosti, jako metodický expert se nyní věnuje kultivaci CA method.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE